Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

WisNode - Urządzenia końcowe

( ilość produktów: 11 )

Produkty RAKwireless WisNode to kategoria produktów dedykowanych przemysłowi IoT. Są to urządzenia końcowe, bazujące na łączności LoRaWAN, zaprojektowane tak, aby łatwo było je integrować z obecnymi już rozwiązaniami IoT. Kategoria ta dzieli się na trzy pomniejsze serie – Track, Button oraz Bridge.

WisNode Track to urządzenia śledzące z GPS, komunikujące się poprzez LoRaWAN, oraz posiadające zestaw czujników m.in. śledzących ruch, przyspieszenie czy zmiany temperatury. W połączeniu z urządzeniami WisGate produkty te pozwalają na osiągnięcie dodatkowych funkcjonalności jak np. geofencing. Urządzenia WisNode Bridge umożliwiają transformację konwencjonalnej przemysłowej sieci przewodowej w bezprzewodową sieć LoRaWAN, znacznie rozszerzając jej możliwości. Z kolei programowalne urządzenia z serii WisNode Button pozwalają uprościć kontrolę nad urządzeniami IoT, dając użytkownikowi możliwość przesyłu danych za wciśnięciem przycisku.

Niezależnie od tego, czy budujesz sieć inteligentnego miasta, monitorujesz zasoby przemysłowe, czy wdrażasz prywatną sieć IoT, produkty RAKwireless WisNode oferują wydajność, niezawodność i skalowalność, których potrzebujesz. Dzięki kompaktowej obudowie, zaawansowanym technologiom i wszechstronnym narzędziom programowym, urządzenia WisNode są idealnym wyborem dla firm i organizacji, które chcą szybko i łatwo wdrożyć rozwiązania IoT.

    Pokaż wszystkie kategorieUkryj kategorie
    pixelpixelpixelpixel