Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Uninorm

( ilość produktów: 94 )

Linia obudów Uninorm to klasyczne plastikowe obudowy tablicowe w 36 rozmiarach kompatybilne z wymiarami szaf sterowniczych zgodnie z normą DIN IEC 61554. Cienkościenny, ale jednocześnie wytrzymały korpus obudowy wykonany został z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym i zapewnia dużą przestrzeń montażową dla płytek PCB. Panele przednie są dostępne w różnych materiałach, w tym z ramkami maskującymi, a na życzenie nawet z krystalicznie przezroczystą pokrywą na zawiasach. Nieupoważnionemu dostępowi można zapobiec za pomocą opcjonalnej blokady wkładki.

Dostępne są trzy rozwiązania do montażu obudowy na panelu: znormalizowany zatrzask mocujący wg. DIN 43835, zacisk śrubowy i element zatrzaskowy sprężynowy. Tylny panel jest mocowany do obudowy za pomocą śrub, dzięki czemu można go łatwo zdjąć w celach serwisowych. Montaż płytek PCB w obudowie odbywa się za pomocą poziomych lub pionowych rowków prowadzących. Dostępne są opcjonalne uszczelki służące do uszczelnienia przodu obudowy oraz uszczelki pomiędzy obudową a panelem czy szafą sterowniczą. W przypadku zastosowania elastycznych, przezroczystych osłon z PCV, przyciski i przełączniki można obsługiwać przez osłonę i wtedy stopień ochrony wynosi IP65.

 

Cechy charakterystyczne linii Uninorm to:

 

Kompatybilność z wymiarami szafy
Kompatybilność z wymiarami szafy.
Możliwość zlicowanego montażu klawiatury od frontu. PCB w obudowie montowane pionowo lub poziomo w rowkach mocujących
Możliwość zlicowanego montażu klawiatury od frontu. PCB w obudowie montowane pionowo lub poziomo w rowkach mocujących.
Różne rodzaje frontów
Różne rodzaje frontów.
Możliwość uszczelnienia
Możliwość uszczelnienia.
Różne rodzaje zatrzasków mocujących obudowę do panelu
Różne rodzaje zatrzasków mocujących obudowę do panelu.

 

 

W naszym sklepie znajdziecie pełną ofertę standardowych obudów marki Bopla z linii Uninorm, których Soyter Components jest w Polsce autoryzowanym dystrybutorem. Informacje o dostępności wymiarów lub kolorów niestandardowych udzielamy pod adresem: handlowy@soyter.pl.

 

Przykładowe aplikacje

Uninorm przykładowe użycie aplikacji nr 1
Uninorm przykładowe użycie aplikacji nr 1
Uninorm przykładowe użycie aplikacji nr 1
Pokaż wszystkie kategorieUkryj kategorie

Usługi dodatkowe

Doświadczenie oraz setki zrealizowanych wspólnie z naszymi klientami projektów pozwalają nam zaproponować szereg usług dodatkowych obejmujących każdą z zakupionych obudów:

  • obróbkę mechaniczną,
  • lakierowanie,
  • wykonywanie nadruków,
  • grawerowanie,
  • zamontowanie dodatkowych kołków montażowych metodą zgrzewania,
  • zabezpieczenie obudowy powłoką EMC,
  • integrację elektroniki.
mechanical_processing

Oferując odpowiednią obudowę do Państwa wymagań oraz wykonując niezbędne usługi zapewniamy, że otrzymujecie produkt wyróżniający Wasze urządzenie. Ogromną zaletą, którą udało nam się zbudować w oparciu o wieloletnie doświadczenie jest umiejętność odpowiedniej optymalizacji kosztów przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakości. Oferowanymi usługami realnie skracamy czas dostaw i zmniejszamy koszty transportu oraz ryzyko pojawienia się odrzutów czy potrzeby wykonania poprawek.

Zakres obróbki mechanicznej obejmuje takie czynności jak: frezowanie, wiercenie, cięcie profili aluminiowych czy gwintowanie. Posiadamy nowoczesny park maszynowy obsługiwany przez wysoko wykwalifikowanych pracowników, przygotowujemy profesjonalną dokumentację projektową do akceptacji przez klienta oraz minimalizujemy ryzyko błędu wykonując sample testowe przed seryjną produkcją.

 

surface_improvement

Wykonywanie nadruków metodą cyfrową, sitodruku i tampondruku, znakowanie laserowe, grawerowanie czy w końcu lakierowanie i malowanie proszkowe pod szeroką paletę kolorów RAL nadadzą na pewno indywidualnego charakteru obudowie użytej w Twoim projekcie. Możemy na powierzchnię obudowy nanieść dowolny projekt graficzny od logo firmy, przez odpowiednie oznaczenia, kody QR, a na sprecyzowanych instrukcjach obsługi kończąc. Potrafimy zabezpieczyć obudowy plastikowe dobraną technologicznie odpowiednią powłoką EMC.

 

integration

Ostatnią grupę wśród oferowanych przez nas usług tworzy szeroko pojęta integracja elektroniki wewnątrz obudów jak: moduły elektroniczne, elementy elektromechaniczne, ekrany dotykowe, wyświetlacze i klawiatury membranowe. Oferujemy przy tym konwencjonalne formy montażu, w tym te najbardziej popularne: powierzchniowy (SMT), przewlekany (THT) wraz z zakupem elemntów.

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat usług dodatkowych bądź szczegółową wycenę zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

pixelpixelpixelpixel