Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ultramas

( ilość produktów: 54 )

Ultramas to klasyczna linia obudów przeznaczona do urządzeń aparatury pomiarowej, laboratoryjnej czy medycznej. W wielu gabinetach lekarskich czy przychodniach zobaczymy te obudowy chroniące profesjonalny sprzęt medyczny.

 

Cechy charakterystyczne klasycznej linii Ultramas to:

Wersje z wentylacją i bez wentylacji w stonowanym ciemnoszarym kolorze wg RAL 7035 i nóżkami w kolorze agatowym wg RAL 7038 Wersje z wentylacją i bez wentylacji w stonowanym ciemnoszarym kolorze wg RAL 7035 i nóżkami w kolorze agatowym wg RAL 7038
Wersje z wentylacją i bez wentylacji w stonowanym ciemnoszarym kolorze wg RAL 7035 i nóżkami w kolorze agatowym wg RAL 7038
Różne warianty montażu PCB wewnątrz obudowy
Różne warianty montażu PCB wewnątrz obudowy
Dopasowane płyty czołowe
Dopasowane płyty czołowe
Wstawki zwiększające obudowy. Wysokość obudowy można zwiększyć  o 15,24 mm (3 HP) lub 45,72 mm (9 HP), w zależności od potrzeb
Wstawki zwiększające obudowy. Wysokość obudowy można zwiększyć o 15,24 mm (3 HP) lub 45,72 mm (9 HP), w zależności od potrzeb
Akcesoria montażowe i nóżki
Akcesoria montażowe i nóżki
Wyposażenie wewnętrzne 19
Wyposażenie wewnętrzne 19" dla 3 i 6 U w szerokościach 9, 12, 18, 21, 27, 30 i 36 HP są dostępne na zamówienie.

 

 

Przykładowe aplikacje

Przykładowe aplikacje
Przykładowe aplikacje
Przykładowe aplikacje
Pokaż wszystkie kategorieUkryj kategorie

Usługi dodatkowe

Doświadczenie oraz setki zrealizowanych wspólnie z naszymi klientami projektów pozwalają nam zaproponować szereg usług dodatkowych obejmujących każdą z zakupionych obudów:

  • obróbkę mechaniczną,
  • lakierowanie,
  • wykonywanie nadruków,
  • grawerowanie,
  • zamontowanie dodatkowych kołków montażowych metodą zgrzewania,
  • zabezpieczenie obudowy powłoką EMC,
  • integrację elektroniki.
mechanical_processing

Oferując odpowiednią obudowę do Państwa wymagań oraz wykonując niezbędne usługi zapewniamy, że otrzymujecie produkt wyróżniający Wasze urządzenie. Ogromną zaletą, którą udało nam się zbudować w oparciu o wieloletnie doświadczenie jest umiejętność odpowiedniej optymalizacji kosztów przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakości. Oferowanymi usługami realnie skracamy czas dostaw i zmniejszamy koszty transportu oraz ryzyko pojawienia się odrzutów czy potrzeby wykonania poprawek.

Zakres obróbki mechanicznej obejmuje takie czynności jak: frezowanie, wiercenie, cięcie profili aluminiowych czy gwintowanie. Posiadamy nowoczesny park maszynowy obsługiwany przez wysoko wykwalifikowanych pracowników, przygotowujemy profesjonalną dokumentację projektową do akceptacji przez klienta oraz minimalizujemy ryzyko błędu wykonując sample testowe przed seryjną produkcją.

 

surface_improvement

Wykonywanie nadruków metodą cyfrową, sitodruku i tampondruku, znakowanie laserowe, grawerowanie czy w końcu lakierowanie i malowanie proszkowe pod szeroką paletę kolorów RAL nadadzą na pewno indywidualnego charakteru obudowie użytej w Twoim projekcie. Możemy na powierzchnię obudowy nanieść dowolny projekt graficzny od logo firmy, przez odpowiednie oznaczenia, kody QR, a na sprecyzowanych instrukcjach obsługi kończąc. Potrafimy zabezpieczyć obudowy plastikowe dobraną technologicznie odpowiednią powłoką EMC.

 

integration

Ostatnią grupę wśród oferowanych przez nas usług tworzy szeroko pojęta integracja elektroniki wewnątrz obudów jak: moduły elektroniczne, elementy elektromechaniczne, ekrany dotykowe, wyświetlacze i klawiatury membranowe. Oferujemy przy tym konwencjonalne formy montażu, w tym te najbardziej popularne: powierzchniowy (SMT), przewlekany (THT) wraz z zakupem elemntów.

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat usług dodatkowych bądź szczegółową wycenę zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

pixelpixelpixelpixel