Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

BoTouch

( ilość produktów: 14 )

Linia BoTouch została zaprojektowana do montażu paneli HMI na frontach szaf rozdzielczych lub sterowniczych. W wersji plastikowej dedykowana do wyświetlaczy rezystancyjnych lub dotykowych z zakresu od 4,3" do 10,1", zaś w wersji aluminiowej indywidualnie projektowanej pod potrzeby klienta nawet do 15,6".

Obudowy z serii BoTouch na pewno sprawdzą się pod kątem technicznym i wizualnym w konstrukcji nowoczesnego panelu HMI w aplikacjach zewnętrznych i wewnętrznych. Zapewnia to m.in. dopasowane do plastikowej ramki szkoło ochronne i aluminiowe płyty czołowe do montażu wyświetlaczy, mocowania wewnątrz ramki do umieszczenia płyt montażowych stabilizujących elektronikę, domknięcie ramki plastikowej aluminiowymi plecami posiadającymi dużą powierzchnię na wyfrezowanie wejść interfejsowych czy zasilających. Ponadto obudowy posiadają innowacyjny sposób montażu ramki od wewnątrz szafy, a nie poprzez przykręcenie śrubkami od frontu, wlaną uszczelkę w ramce (plastikowej lub aluminiowej) zapewniająca wysoką szczelność.

 

 

Charakterystyczne cechy linii BoTouch to:

 

Wersje pod różne wymiary i typy wyświetlaczy
Wersje plastikowe i aluminiowe pod różne wymiary i typy wyświetlaczy w kombinacji z klawiaturami i przyciskami mechanicznymi.
Wlana uszczelka
Wlana uszczelka zapewniająca szczelność ramki plastikowej lub aluminiowej.
Innowacyjny i prosty sposób montażu ramki
Innowacyjny i prosty sposób montażu ramki od wewnątrz szafy za pomocą plastikowego coveru dokręcanego śrubą.
Możliwość wyfrezowania wejść w plecach ramki
Plecy ramki z możliwością wyfrezowania wejść.
Rozwiązanie schodkowe pleców obudówy
Rozwiązania schodkowe pleców z osobną częścią pod wyświetlacz i osobną pod elektronikę embedded.
Wewnętrzne mocowania do montazu płyt stabilizujących elektronikę
Mocowania wewnątrz ramki plastikowej do montażu płyt stabilizujących elektronikę.

 

 

W naszym sklepie znajdziecie pełną ofertę standardowych obudów marki Bopla z linii BoTouch, których Soyter Components jest w Polsce autoryzowanym dystrybutorem. Informacje o dostępności wymiarów lub kolorów niestandardowych udzielamy pod adresem: handlowy@soyter.pl.

 

Przykładowe aplikacje

 BoTouch przykładowe użycie aplikacji nr 1
 BoTouch przykładowe użycie aplikacji nr 2
 BoTouch przykładowe użycie aplikacji nr 3
 BoTouch przykładowe użycie aplikacji nr 4
BoTouch przykładowe użycie aplikacji nr 5
  Pokaż wszystkie kategorieUkryj kategorie

  Usługi dodatkowe

  Doświadczenie oraz setki zrealizowanych wspólnie z naszymi klientami projektów pozwalają nam zaproponować szereg usług dodatkowych obejmujących każdą z zakupionych obudów:

  • obróbkę mechaniczną,
  • lakierowanie,
  • wykonywanie nadruków,
  • grawerowanie,
  • zamontowanie dodatkowych kołków montażowych metodą zgrzewania,
  • zabezpieczenie obudowy powłoką EMC,
  • integrację elektroniki.
  mechanical_processing

  Oferując odpowiednią obudowę do Państwa wymagań oraz wykonując niezbędne usługi zapewniamy, że otrzymujecie produkt wyróżniający Wasze urządzenie. Ogromną zaletą, którą udało nam się zbudować w oparciu o wieloletnie doświadczenie jest umiejętność odpowiedniej optymalizacji kosztów przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakości. Oferowanymi usługami realnie skracamy czas dostaw i zmniejszamy koszty transportu oraz ryzyko pojawienia się odrzutów czy potrzeby wykonania poprawek.

  Zakres obróbki mechanicznej obejmuje takie czynności jak: frezowanie, wiercenie, cięcie profili aluminiowych czy gwintowanie. Posiadamy nowoczesny park maszynowy obsługiwany przez wysoko wykwalifikowanych pracowników, przygotowujemy profesjonalną dokumentację projektową do akceptacji przez klienta oraz minimalizujemy ryzyko błędu wykonując sample testowe przed seryjną produkcją.

   

  surface_improvement

  Wykonywanie nadruków metodą cyfrową, sitodruku i tampondruku, znakowanie laserowe, grawerowanie czy w końcu lakierowanie i malowanie proszkowe pod szeroką paletę kolorów RAL nadadzą na pewno indywidualnego charakteru obudowie użytej w Twoim projekcie. Możemy na powierzchnię obudowy nanieść dowolny projekt graficzny od logo firmy, przez odpowiednie oznaczenia, kody QR, a na sprecyzowanych instrukcjach obsługi kończąc. Potrafimy zabezpieczyć obudowy plastikowe dobraną technologicznie odpowiednią powłoką EMC.

   

  integration

  Ostatnią grupę wśród oferowanych przez nas usług tworzy szeroko pojęta integracja elektroniki wewnątrz obudów jak: moduły elektroniczne, elementy elektromechaniczne, ekrany dotykowe, wyświetlacze i klawiatury membranowe. Oferujemy przy tym konwencjonalne formy montażu, w tym te najbardziej popularne: powierzchniowy (SMT), przewlekany (THT) wraz z zakupem elemntów.

   

  Aby uzyskać więcej informacji na temat usług dodatkowych bądź szczegółową wycenę zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

  pixelpixelpixelpixel