Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

BOS-Ecoline

( ilość produktów: 72 )

Linia obudów BOS-Ecoline zbudowana jest z anodyzowanych profili aluminiowych zamykanych po bokach plastikowymi pokrywami.

Trzy warianty profili (zamknięty ELP, półotwarty ELPH lub otwarty ELPU z dopasowanymi płytami czołowymi) zapewniają odpowiednie rozwiązanie dla każdej sytuacji montażowej. Plastikowe pokrywy dostępne są w kolorze czarnym i grafitowym. Z boku profil jest płaski co umożliwia spasowanie do powierzchni złącz USB, zasilających i innych. Pokrywy plastikowe mają z zewnątrz wgłębienia pod montaż licujący klawiatur oraz uchwyty ścienne i od wewnątrz kołki do mocowania PCB. Możliwość zintegrowania radiatora w pokrywie obudowy. Stopień ochrony IP 40 według DIN EN 60529 z możliwością podwyższenia do IP54 w wersji zamkniętej profilu po zastosowaniu uszczelki.

Cechy szczególne linii BOS-Ecoline to:

 

Anodyzowany profil z płaską powierzchnią boczną
Wysokojakościowy anodyzowany profil z płaską boczną powierzchnią.
Trzy rodzaje profili
Trzy rodzaje profili: zamknięty, półotwarty i otwarty z dopasowanymi płytami czołowymi.
Wgłębiona powierzchnia pod montaż klawiatur membranowych
Wgłębiona górna i dolna strona profilu do montażu klawiatur membranowych o grubości do 2 mm.
Różnokolorowe plastikowe pokrywy boczne
Pokrywy plastikowe boczne w różnych kolorach.
Wariant pokryw bocznych z uchwytami montażowymi
Pokrywy boczne z uchwytami montażowymi do ściany.
Kołki montażowe do PCB
Kołki w pokrywie do montażu PCB.
Uszczelki
Uszczelki.

W naszym sklepie znajdziecie pełną ofertę standardowych obudów marki Bopla z linii BOS-Ecoline, których Soyter Components jest w Polsce autoryzowanym dystrybutorem. Informacje o dostępności wymiarów lub kolorów niestandardowych udzielamy pod adresem: handlowy@soyter.pl.

 

Przykładowe aplikacje

BOS-Ecoline przykładowe użycie aplikacji nr 1
BOS-Ecoline przykładowe użycie aplikacji nr 2
BOS-Ecoline przykładowe użycie aplikacji nr 3
BOS-Ecoline przykładowe użycie aplikacji nr 4
  Pokaż wszystkie kategorieUkryj kategorie

  Usługi dodatkowe

  Doświadczenie oraz setki zrealizowanych wspólnie z naszymi klientami projektów pozwalają nam zaproponować szereg usług dodatkowych obejmujących każdą z zakupionych obudów:

  • obróbkę mechaniczną,
  • lakierowanie,
  • wykonywanie nadruków,
  • grawerowanie,
  • zamontowanie dodatkowych kołków montażowych metodą zgrzewania,
  • zabezpieczenie obudowy powłoką EMC,
  • integrację elektroniki.
  mechanical_processing

  Oferując odpowiednią obudowę do Państwa wymagań oraz wykonując niezbędne usługi zapewniamy, że otrzymujecie produkt wyróżniający Wasze urządzenie. Ogromną zaletą, którą udało nam się zbudować w oparciu o wieloletnie doświadczenie jest umiejętność odpowiedniej optymalizacji kosztów przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakości. Oferowanymi usługami realnie skracamy czas dostaw i zmniejszamy koszty transportu oraz ryzyko pojawienia się odrzutów czy potrzeby wykonania poprawek.

  Zakres obróbki mechanicznej obejmuje takie czynności jak: frezowanie, wiercenie, cięcie profili aluminiowych czy gwintowanie. Posiadamy nowoczesny park maszynowy obsługiwany przez wysoko wykwalifikowanych pracowników, przygotowujemy profesjonalną dokumentację projektową do akceptacji przez klienta oraz minimalizujemy ryzyko błędu wykonując sample testowe przed seryjną produkcją.

   

  surface_improvement

  Wykonywanie nadruków metodą cyfrową, sitodruku i tampondruku, znakowanie laserowe, grawerowanie czy w końcu lakierowanie i malowanie proszkowe pod szeroką paletę kolorów RAL nadadzą na pewno indywidualnego charakteru obudowie użytej w Twoim projekcie. Możemy na powierzchnię obudowy nanieść dowolny projekt graficzny od logo firmy, przez odpowiednie oznaczenia, kody QR, a na sprecyzowanych instrukcjach obsługi kończąc. Potrafimy zabezpieczyć obudowy plastikowe dobraną technologicznie odpowiednią powłoką EMC.

   

  integration

  Ostatnią grupę wśród oferowanych przez nas usług tworzy szeroko pojęta integracja elektroniki wewnątrz obudów jak: moduły elektroniczne, elementy elektromechaniczne, ekrany dotykowe, wyświetlacze i klawiatury membranowe. Oferujemy przy tym konwencjonalne formy montażu, w tym te najbardziej popularne: powierzchniowy (SMT), przewlekany (THT) wraz z zakupem elemntów.

   

  Aby uzyskać więcej informacji na temat usług dodatkowych bądź szczegółową wycenę zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

  pixelpixelpixelpixel