Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Botego

( ilość produktów: 24 )

Botego to modernistyczna pełna kolorowych opcji linia obudów przeznaczona do urządzeń aparatury pomiarowej, laboratoryjnej czy medycznej.

 

Cechy charakterystyczne modernistycznej linii Botego to:

Wersje z wentylacją i bez wentylacji w jasnoszarym kolorze wg RAL 7035 z licznymi różnokolorowymi elementami dekoracyjnymi i funkcjonalnymi. Wersje z wentylacją i bez wentylacji w jasnoszarym kolorze wg RAL 7035 z licznymi różnokolorowymi elementami dekoracyjnymi i funkcjonalnymi. Wersje z wentylacją i bez wentylacji w jasnoszarym kolorze wg RAL 7035 z licznymi różnokolorowymi elementami dekoracyjnymi i funkcjonalnymi.
Wersje z wentylacją i bez wentylacji w jasnoszarym kolorze wg RAL 7035 z licznymi różnokolorowymi elementami dekoracyjnymi i funkcjonalnymi.
Różne warianty montażu PCB wewnątrz obudowy. Zatrzaskowy system montażu góry i dołu obudowy wzmocniony dodatkowo śrubami. Różne warianty montażu PCB wewnątrz obudowy. Zatrzaskowy system montażu góry i dołu obudowy wzmocniony dodatkowo śrubami.
Różne warianty montażu PCB wewnątrz obudowy. Zatrzaskowy system montażu góry i dołu obudowy wzmocniony dodatkowo śrubami.
Uchwyt do montażu ściennego
Uchwyt do montażu ściennego
>Możliwość dostosowania rozmiaru i wyposażenia do mechaniki 19 calowej. >Możliwość dostosowania rozmiaru i wyposażenia do mechaniki 19 calowej. >Możliwość dostosowania rozmiaru i wyposażenia do mechaniki 19 calowej.
Możliwość dostosowania rozmiaru i wyposażenia do mechaniki 19 calowej. Wysokość obudowy (lub szerokość w zastosowaniu pionowym) można zwiększyć za pomocą zestawów przedłużających do gradacji 45,72 mm (9 HP). W połączeniu z dwiema dostępnymi wysokościami podstawowymi można uzyskać gradację 15,24 mm (3 HP). Kątowy plastikowy front obsługi do opcjonalnego zastosowania (18 HP i więcej).

 

 

Przykładowe aplikacje

Przykładowe aplikacje
Przykładowe aplikacje
Przykładowe aplikacje
Przykładowe aplikacje
  Pokaż wszystkie kategorieUkryj kategorie

  Usługi dodatkowe

  Doświadczenie oraz setki zrealizowanych wspólnie z naszymi klientami projektów pozwalają nam zaproponować szereg usług dodatkowych obejmujących każdą z zakupionych obudów:

  • obróbkę mechaniczną,
  • lakierowanie,
  • wykonywanie nadruków,
  • grawerowanie,
  • zamontowanie dodatkowych kołków montażowych metodą zgrzewania,
  • zabezpieczenie obudowy powłoką EMC,
  • integrację elektroniki.
  mechanical_processing

  Oferując odpowiednią obudowę do Państwa wymagań oraz wykonując niezbędne usługi zapewniamy, że otrzymujecie produkt wyróżniający Wasze urządzenie. Ogromną zaletą, którą udało nam się zbudować w oparciu o wieloletnie doświadczenie jest umiejętność odpowiedniej optymalizacji kosztów przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakości. Oferowanymi usługami realnie skracamy czas dostaw i zmniejszamy koszty transportu oraz ryzyko pojawienia się odrzutów czy potrzeby wykonania poprawek.

  Zakres obróbki mechanicznej obejmuje takie czynności jak: frezowanie, wiercenie, cięcie profili aluminiowych czy gwintowanie. Posiadamy nowoczesny park maszynowy obsługiwany przez wysoko wykwalifikowanych pracowników, przygotowujemy profesjonalną dokumentację projektową do akceptacji przez klienta oraz minimalizujemy ryzyko błędu wykonując sample testowe przed seryjną produkcją.

   

  surface_improvement

  Wykonywanie nadruków metodą cyfrową, sitodruku i tampondruku, znakowanie laserowe, grawerowanie czy w końcu lakierowanie i malowanie proszkowe pod szeroką paletę kolorów RAL nadadzą na pewno indywidualnego charakteru obudowie użytej w Twoim projekcie. Możemy na powierzchnię obudowy nanieść dowolny projekt graficzny od logo firmy, przez odpowiednie oznaczenia, kody QR, a na sprecyzowanych instrukcjach obsługi kończąc. Potrafimy zabezpieczyć obudowy plastikowe dobraną technologicznie odpowiednią powłoką EMC.

   

  integration

  Ostatnią grupę wśród oferowanych przez nas usług tworzy szeroko pojęta integracja elektroniki wewnątrz obudów jak: moduły elektroniczne, elementy elektromechaniczne, ekrany dotykowe, wyświetlacze i klawiatury membranowe. Oferujemy przy tym konwencjonalne formy montażu, w tym te najbardziej popularne: powierzchniowy (SMT), przewlekany (THT) wraz z zakupem elemntów.

   

  Aby uzyskać więcej informacji na temat usług dodatkowych bądź szczegółową wycenę zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

  pixelpixelpixelpixel