Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Polysafe

( ilość produktów: 53 )

Linię obudów Polysafe jest przeznaczona do zastosowań zewnętrznych w trudnych warunkach pogodowych (śnieg, deszcz, gwałtowne zmiany temperatury, narażenie na mocne promieniowanie UV). Obudowy Polysafe wykonane są z poliestru wzmocnionego włóknem szklanym w ośmiu dużych rozmiarach w zakresie od 300x250x140 mm do 800x600x300mm w wersjach drzwi przezroczystych i nieprzezroczystych otwieranych na prawą lub lewą stronę. Możliwość wyposażenia drzwi w zamek wandaloodporny. Płyta montażowa wykonana jest z aluminium lub z poliestru. Dopasowana do obudowy rama metalowa do montażu wyposażenia zgodnie z DIN 43880.

Stopień ochrony wynosi IP 66 wg normy DIN EN 60529 w zależności od modelu, zaś stopień ochrony wytrzymałościowej wynosi IK 10 zgodnie z normą IEC62262. Zintegrowana z obudową pokrywa ochronna zapobiega przedostawaniu się wody po otwarciu drzwi. Wszystkie elementy zewnętrzne wykonane są z tworzywa sztucznego, co zapewnia ochronę przed korozją.


Cechy charakterystyczne linii Polysafe:

 

cechy linii Polysafe
Zapewnia maksymalną ochronę przed korozją, chemikaliami, promieniowaniem UV, deszczem i uszkodzeniami mechanicznymi.
cechy linii Polysafe
Zintegrowana z obudową pokrywa ochronna zapobiega przedostawaniu się wody podczas otwierania drzwi.
cechy linii Polysafe
Łatwy demontaż drzwi. Zawiasy wewnętrzne zapewniają wysoki poziom ochrony mechanicznej i stabilności.
cechy linii Polysafe
Niezawodny system zamykania zapewnia stopień ochrony do IP66. Dostępne są różne rodzaje zamków, w tym wandaloodporne.
cechy linii Polysafe
Zewnętrzne kanały śrubowe do bezpośredniego montażu na ścianie.
Pokaż wszystkie kategorieUkryj kategorie

Usługi dodatkowe

Doświadczenie oraz setki zrealizowanych wspólnie z naszymi klientami projektów pozwalają nam zaproponować szereg usług dodatkowych obejmujących każdą z zakupionych obudów:

  • obróbkę mechaniczną,
  • lakierowanie,
  • wykonywanie nadruków,
  • grawerowanie,
  • zamontowanie dodatkowych kołków montażowych metodą zgrzewania,
  • zabezpieczenie obudowy powłoką EMC,
  • integrację elektroniki.
mechanical_processing

Oferując odpowiednią obudowę do Państwa wymagań oraz wykonując niezbędne usługi zapewniamy, że otrzymujecie produkt wyróżniający Wasze urządzenie. Ogromną zaletą, którą udało nam się zbudować w oparciu o wieloletnie doświadczenie jest umiejętność odpowiedniej optymalizacji kosztów przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakości. Oferowanymi usługami realnie skracamy czas dostaw i zmniejszamy koszty transportu oraz ryzyko pojawienia się odrzutów czy potrzeby wykonania poprawek.

Zakres obróbki mechanicznej obejmuje takie czynności jak: frezowanie, wiercenie, cięcie profili aluminiowych czy gwintowanie. Posiadamy nowoczesny park maszynowy obsługiwany przez wysoko wykwalifikowanych pracowników, przygotowujemy profesjonalną dokumentację projektową do akceptacji przez klienta oraz minimalizujemy ryzyko błędu wykonując sample testowe przed seryjną produkcją.

 

surface_improvement

Wykonywanie nadruków metodą cyfrową, sitodruku i tampondruku, znakowanie laserowe, grawerowanie czy w końcu lakierowanie i malowanie proszkowe pod szeroką paletę kolorów RAL nadadzą na pewno indywidualnego charakteru obudowie użytej w Twoim projekcie. Możemy na powierzchnię obudowy nanieść dowolny projekt graficzny od logo firmy, przez odpowiednie oznaczenia, kody QR, a na sprecyzowanych instrukcjach obsługi kończąc. Potrafimy zabezpieczyć obudowy plastikowe dobraną technologicznie odpowiednią powłoką EMC.

 

integration

Ostatnią grupę wśród oferowanych przez nas usług tworzy szeroko pojęta integracja elektroniki wewnątrz obudów jak: moduły elektroniczne, elementy elektromechaniczne, ekrany dotykowe, wyświetlacze i klawiatury membranowe. Oferujemy przy tym konwencjonalne formy montażu, w tym te najbardziej popularne: powierzchniowy (SMT), przewlekany (THT) wraz z zakupem elemntów.

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat usług dodatkowych bądź szczegółową wycenę zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

pixelpixelpixelpixel