Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bocard

( ilość produktów: 54 )

Linia obudów Bocard to modułowy system obudów doskonale dostosowujący się do różnych wymagań aplikacyjnych z zachowaniem wysokiego stopnia IP. Posiada ciekawe wzornictwo dzięki czemu można tymi obudowami chronić zarówno elektronikę rozwiązań HMI oraz elementy elektryki na zewnątrz i wewnątrz budynków.

 

Dla zewnętrznych rozwiązań narażonych na zmieniające się warunki atmosferyczne (deszcz, promieniowanie UV) polecamy użyć obudowy Bocard w materiale PC UL 94 V0. Podstawy obudów Bocard oferowane są w dwóch rozmiarach wysokości i pięciu szerokości. Góra i dół obudowy łączą się poprzez zawiasy z opcją dodatkowego zamknięcia na kluczyk. Seria posiada szeroką gamę akcesoriów, w tym rzadko spotykane rozwiązania separujące podstawę na część elektroniczną i elektryczną. Montaż elektroniki wewnątrz obudowy możliwy w sposób horyzontalny lub wertykalny. Na zewnątrz obudowy dostępna jest szeroka powierzchnia do frezowania otworów pod dławnice kablowe czy różnego rodzaju złącza. Zaraz pod pokrywą obudowy można zamontować płytę aluminiową do trwałego i solidnego montażu wyświetlacza, klawiatury czy przycisków mechanicznych.

 

Cechy charakterystyczne linii Bocard:

 

Modułowy system obudów z wieloma wariantami pokryw
Modułowy system z dużą liczbą wariantów pokryw: od krystalicznie przezroczystych na zawiasach, po designerskie w wersjach otwartych, półotwartych i zamkniętych.
Elastycznie dzielona podstawa
Podstawę można elastycznie dzielić za pomocą przegród i elementów osłonowych.
Akcesoria poprawiające estetykę obudów
Szeroka gama akcesoriów jeszcze bardziej orientujących ten system obudów na design.

W naszym sklepie znajdziecie pełną ofertę standardowych obudów marki Bopla z linii Bocard, których Soyter Components jest w Polsce autoryzowanym dystrybutorem. Informacje o dostępności wymiarów lub kolorów niestandardowych udzielamy pod adresem: handlowy@soyter.pl.

 

 

Przykładowe aplikacje

Bocard przykładowe użycie aplikacji nr 1
Bocard przykładowe użycie aplikacji nr 2
Bocard przykładowe użycie aplikacji nr 3
Bocard przykładowe użycie aplikacji nr 4
Bocard przykładowe użycie aplikacji nr 5
  Pokaż wszystkie kategorieUkryj kategorie

  Usługi dodatkowe

  Doświadczenie oraz setki zrealizowanych wspólnie z naszymi klientami projektów pozwalają nam zaproponować szereg usług dodatkowych obejmujących każdą z zakupionych obudów:

  • obróbkę mechaniczną,
  • lakierowanie,
  • wykonywanie nadruków,
  • grawerowanie,
  • zamontowanie dodatkowych kołków montażowych metodą zgrzewania,
  • zabezpieczenie obudowy powłoką EMC,
  • integrację elektroniki.
  mechanical_processing

  Oferując odpowiednią obudowę do Państwa wymagań oraz wykonując niezbędne usługi zapewniamy, że otrzymujecie produkt wyróżniający Wasze urządzenie. Ogromną zaletą, którą udało nam się zbudować w oparciu o wieloletnie doświadczenie jest umiejętność odpowiedniej optymalizacji kosztów przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakości. Oferowanymi usługami realnie skracamy czas dostaw i zmniejszamy koszty transportu oraz ryzyko pojawienia się odrzutów czy potrzeby wykonania poprawek.

  Zakres obróbki mechanicznej obejmuje takie czynności jak: frezowanie, wiercenie, cięcie profili aluminiowych czy gwintowanie. Posiadamy nowoczesny park maszynowy obsługiwany przez wysoko wykwalifikowanych pracowników, przygotowujemy profesjonalną dokumentację projektową do akceptacji przez klienta oraz minimalizujemy ryzyko błędu wykonując sample testowe przed seryjną produkcją.

   

  surface_improvement

  Wykonywanie nadruków metodą cyfrową, sitodruku i tampondruku, znakowanie laserowe, grawerowanie czy w końcu lakierowanie i malowanie proszkowe pod szeroką paletę kolorów RAL nadadzą na pewno indywidualnego charakteru obudowie użytej w Twoim projekcie. Możemy na powierzchnię obudowy nanieść dowolny projekt graficzny od logo firmy, przez odpowiednie oznaczenia, kody QR, a na sprecyzowanych instrukcjach obsługi kończąc. Potrafimy zabezpieczyć obudowy plastikowe dobraną technologicznie odpowiednią powłoką EMC.

   

  integration

  Ostatnią grupę wśród oferowanych przez nas usług tworzy szeroko pojęta integracja elektroniki wewnątrz obudów jak: moduły elektroniczne, elementy elektromechaniczne, ekrany dotykowe, wyświetlacze i klawiatury membranowe. Oferujemy przy tym konwencjonalne formy montażu, w tym te najbardziej popularne: powierzchniowy (SMT), przewlekany (THT) wraz z zakupem elemntów.

   

  Aby uzyskać więcej informacji na temat usług dodatkowych bądź szczegółową wycenę zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

  pixelpixelpixelpixel