Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Powertip

( ilość produktów: 163 )
powertip-logo

Powertip Technology Corporation jest wiodącym producentem wysokiej jakości wyświetlaczy ciekłokrystalicznych (LCD) do szerokiego zakresu zastosowań. Firma została założona w 1991 roku, a jej siedziba znajduje się na Tajwanie. Obecnie personel firmy liczy ponad 1100 osob. Powertip specjalizuje się w projektowaniu i produkcji różnych technologii wyświetlaczy, w tym małych i średnich, kolorowych i monochromatycnzych wyświetlaczy TFT z rezystancyjnymi i pojemnościowymi panelami dotykowymi.

 

Powertip Facility

  • Założona w 1991 roku
  • Globalna obecność na rynku
  • Szeroki wybór konfiguracji i customizacji rozwiązań pod potrzeby aplikacji
  • Rozbudowane R&D, skupione na innowacyjności i rozwoju technologii
  • Rygorystyczna kontrola jakości i certyfikowany proces produkcji - ISO 9001, ISO 14001, IPC 610 i IATF 16949

 

 

powertip-wyświetlacze

Produkty Powertip są wykorzystywane w różnych branżach, w tym w elektronice użytkowej, motoryzacji, medycynie i automatyce przemysłowej. Powertip jest w pełni wyposażony, aby zaspokoić potrzeby rynku w zakresie projektowania modułów LCD TFT, chip-on glass (COG), tape-automated-bonding (TAB), chip-on board (COB) i technologii montażu powierzchniowego (SMT). Dzięki ponad 79 seriom (obejmującym ponad 1000 konfiguracji) standardowych modułów LCD, Powertip ma obecnie wyjątkową pozycję na rynku. Bardzo niewielu producentów modułów LCD może potwierdzić taką różnorodność standardowych produktów.

Powertip jest znany z wysokiej jakości procesów produkcyjnych i zaangażowania w zadowolenie klienta. Firma zatrudnia ponad 900 osób; posiada dedykowany zespół inżynierów i techników, którzy ściśle współpracują z klientami w celu zaprojektowania i opracowania niestandardowych wyświetlaczy, które spełniają ich specyficzne wymagania. Powertip oferuje również szereg standardowych wyświetlaczy, które są dostępne do natychmiastowej wysyłki.

Powertip jest szanowaną firmą w branży wyświetlaczy, z reputacją jakości, niezawodności i innowacji. Jej produkty są używane przez wiele wiodących firm elektronicznych na świecie, a firma jest nastawiona na ciągły wzrost i sukces w nadchodzących latach.

 

prezentacja-powertip
Pokaż wszystkie kategorieUkryj kategorie
pixelpixelpixelpixel