Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nasze rozwiązania

BoVersa - nowe standardy obudów
Firma Bopla wprowadza nową obudowę, łącząc świeżą estetykę z funkcjonalnością w serii BoVersa. Wyjątkowy system modułowy pozwala na indywidualną konfigurację pokryw oraz zapewnia optymalną wentylację i bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu aluminiowych podstaw i inteligentnego designu chłodzenia.
Czytaj więcej
LC76G – innowacyjny moduł GNSS marki Quectel!

W produkcie firmy Quectel znajdziemy szereg rozwiązań przyczyniających się do wydłużenia żywotności baterii, m.in. tryb Active Low Power, czy funkcję EASY. Rozwiązania te sprawiają, że LC76G to produkt idealny dla osób poszukujących możliwości jak najdłuższej pracy baterii przy zachowaniu bardzo wysokiej skuteczności.

Czytaj więcej
Espressif Systems prezentuje ESP32-H2
ESP32-H2 łączy w sobie ważne technologie łączności, takie jak łączność radiowa IEEE 802.15.4, która ma kluczowe znaczenie dla architektur mesh o niskim zużyciu energii oraz Bluetooth LE obsługujące topologie komunikacji punkt-punkt, broadcast i mesh, a także umożliwia bezpośrednią komunikację między smartfonem a urządzeniem opartym na ESP32-H2.
Czytaj więcej
Nadchodząca premiera VAR-SOM-MX91
VAR-SOM-MX91  to najnowszy układ typu System-on-Module od Variscite, który niedawno został po raz pierwszy zademonstrowany na konferencji COMPUTEX 2023 w Tajpej, w ramach ogłoszenia przez NXP nadchodzącego SoC i.MX 91.
Czytaj więcej
Quectel Connectivity-as-a-Service
Firma Quectel uruchomiła usługę Connectivity-as-a-Service. Od teraz jedno zintegrowane środowisko biznesowe ułatwia wdrażanie i rozwijanie aplikacji IoT. W połączeniu z modułami i antenami producent buduje spójne i kompleksowe otoczenie ułatwiające pracę nad projektami Internetu Rzeczy.
Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixel