Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bocube

( ilość produktów: 330 )

Linia Bocube określana jest mianem unikalnej i innowacyjnej. Producent tworząc Bocube nadał nowy elegancki kształt obudowie typu puszka zachowując przy tym wysokie standardy ochrony obudów przemysłowych.

Zamiast śrub montażowych użyto opatentowany system zaczepów zawiasowych na zasadzie "szybkozłącza" pomiędzy górą i dołem obudowy. Dopasowano obudowę do projektów HMI poprzez zaprojektowanie odpowiedniego pola do montażu wyświetlaczy i klawiatur. W połączeniu z 25 rozmiarami obudów i szeregiem akcesoriów tworzą ponad 150 standardowych kombinacji. Same obudowy natomiast wykonane są z ABS-u lub PC UL 94 V0. Oba warianty tworzą trwałe, bezpieczne i szczelne (IP66 lub IP68, badanie na głębokości 1,2 m przez 2h, zgodnie z DIN EN 60529) środowisko pracy dla aplikacji. Dodatkowo wariant z poliwęglanu jest ognioodporny i samogasnący. Obudowy oferowane są wraz z pokrywami w dwóch podstawowych wariantach kolorystycznych: grafitowym (zbliżonym do RAL 7024) i szarym (zbliżonym do RAL 7035) oraz w wersji z przezroczystą poliwęglanową pokrywą.

Produkty z linii Bocube wpisują się również w proekologiczne standardy. Wykonane z jednoskładnikowych tworzyw sztucznych, bez formowanych wtryskowo metalowych części, doskonale nadają się do recyklingu.

Charakterystyczne innowacyjne cechy linii Bocube to:

 

Szybkie, łatwe I beznarzędziowe zakładanie pokrywy oraz wybór strony z zawiasami
Unikalny, opatentowany zatrzask na zawiasach umożliwia mocne i beznarzędziowe zamknięcie pokrywy na zasadzie szybkozłącza oraz dowolny wybór strony obudowy do otwierania.
Obudowy ze śrubami w pokrywie dostępne na życzenie
Opcjonalnie użycie śrub montażowych. Zawias zatrzaskowy maskuje śruby.
Łatwy montaż i otwieranie przy pomocy płaskiego śrubokręta 3 mm
Aby otworzyć pokrywę wystarczy użyć do tego celu płaskiego śrubokręta.
Obudowy można łączyć z kolorowymi, niestandardowymi zaczepami. Zaczepy obsługiwane ręcznie dostępne są na życzenie
Dwa podstawowe kolory obudów: grafitowy i szary (zbliżone do RAL 7024 lub RAL 7035), opcjonalnie z przezroczystą pokrywą, w razie potrzeby można łączyć z kolorowymi zaczepami zawiasowymi. Na życzenie dostępne są również zaczepy z uchwytem otwierane ręcznie bez użycia śrubokręta.
Zaślepka umożliwiająca wybór strony zawiasu chroni połączenie pokrywy z podstawą przed uszkodzeniem podczas otwierania
Specjalna zaślepka umożliwia blokadę otwarcia zawiasu. Dzięki temu połączenie pokrywy z podstawą może być skutecznie chronione przed nieuprawnionym otwieraniem urządzenia.
Wgłębienie w obudowach do montażu klawiatury membranowej
Wszystkie obudowy z linii Bocube posiadają wgłębienie w pokrywie, które ułatwia montaż wyświetlacza i/lub klawiatury membranowej.
Mocne osadzenie pokrywy umożliwia stosowanie obudów w aplikacjach wyświetlaczowych
Zawiasowy zaczep zapewnia mocne osadzenie przezroczystej pokrywy przepuszczającej światło. Zaraz pod pokrywą można przymocować płytę montażową.
Uniwersalne uchwyty ścienne pasują do wszystkich rozmiarów obudów Bocube
Uniwersalne dodatkowe uchwyty ścienne pasują do wszystkich rozmiarów obudów Bocube i są wkręcane w otwory z tyłu podstawy.
Wariant z PC UL 94 V0 nadaje się do aplikacji zewnętrznych
Wariant wykonany z PC UL 94 V0 doskonale nadaje się do zewnętrznych zastosowań (posiada klasyfikację f1 wg UL 746C i odpowiada wymaganiom R22 wg DIN EN 45545-2 poziomu zagrożenia HL3)
Obudowy Bocube umożliwiają montaż prostokątnych paneli czołowych i płytek PCB w podstawie oraz pokrywie
Płyty montażowe lub płytki PCB można montować zarówno w podstawie, jak i zaraz pod pokrywą obudowy.
Możliwość założenia ołowianej plomby chroniącej przed nieuprawnionym dostępem
Obudowy umożliwiają założenie plomby chroniącej przed nieuprawnionym dostępem do wnętrza urządzenia.

 

W naszym sklepie znajdziecie pełną ofertę standardowych obudów marki Bopla z linii Bocube, których Soyter Components jest w Polsce autoryzowanym dystrybutorem. Informacje o dostępności wymiarów lub kolorów niestandardowych udzielamy pod adresem: handlowy@soyter.pl.

 

Przykładowe aplikacje

Bocube przykładowe użycie aplikacji nr 1
Bocube przykładowe użycie aplikacji nr 2
Bocube przykładowe użycie aplikacji nr 3
Bocube przykładowe użycie aplikacji nr 4
Bocube przykładowe użycie aplikacji nr 5
Bocube przykładowe użycie aplikacji nr 6
Bocube przykładowe użycie aplikacji nr 7
Bocube przykładowe użycie aplikacji nr 8
Bocube przykładowe użycie aplikacji nr 9
Bocube przykładowe użycie aplikacji nr 10
Pokaż wszystkie kategorieUkryj kategorie

Usługi dodatkowe

Doświadczenie oraz setki zrealizowanych wspólnie z naszymi klientami projektów pozwalają nam zaproponować szereg usług dodatkowych obejmujących każdą z zakupionych obudów:

  • obróbkę mechaniczną,
  • lakierowanie,
  • wykonywanie nadruków,
  • grawerowanie,
  • zamontowanie dodatkowych kołków montażowych metodą zgrzewania,
  • zabezpieczenie obudowy powłoką EMC,
  • integrację elektroniki.
mechanical_processing

Oferując odpowiednią obudowę do Państwa wymagań oraz wykonując niezbędne usługi zapewniamy, że otrzymujecie produkt wyróżniający Wasze urządzenie. Ogromną zaletą, którą udało nam się zbudować w oparciu o wieloletnie doświadczenie jest umiejętność odpowiedniej optymalizacji kosztów przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakości. Oferowanymi usługami realnie skracamy czas dostaw i zmniejszamy koszty transportu oraz ryzyko pojawienia się odrzutów czy potrzeby wykonania poprawek.

Zakres obróbki mechanicznej obejmuje takie czynności jak: frezowanie, wiercenie, cięcie profili aluminiowych czy gwintowanie. Posiadamy nowoczesny park maszynowy obsługiwany przez wysoko wykwalifikowanych pracowników, przygotowujemy profesjonalną dokumentację projektową do akceptacji przez klienta oraz minimalizujemy ryzyko błędu wykonując sample testowe przed seryjną produkcją.

 

surface_improvement

Wykonywanie nadruków metodą cyfrową, sitodruku i tampondruku, znakowanie laserowe, grawerowanie czy w końcu lakierowanie i malowanie proszkowe pod szeroką paletę kolorów RAL nadadzą na pewno indywidualnego charakteru obudowie użytej w Twoim projekcie. Możemy na powierzchnię obudowy nanieść dowolny projekt graficzny od logo firmy, przez odpowiednie oznaczenia, kody QR, a na sprecyzowanych instrukcjach obsługi kończąc. Potrafimy zabezpieczyć obudowy plastikowe dobraną technologicznie odpowiednią powłoką EMC.

 

integration

Ostatnią grupę wśród oferowanych przez nas usług tworzy szeroko pojęta integracja elektroniki wewnątrz obudów jak: moduły elektroniczne, elementy elektromechaniczne, ekrany dotykowe, wyświetlacze i klawiatury membranowe. Oferujemy przy tym konwencjonalne formy montażu, w tym te najbardziej popularne: powierzchniowy (SMT), przewlekany (THT) wraz z zakupem elemntów.

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat usług dodatkowych bądź szczegółową wycenę zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

pixelpixelpixelpixel