Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Minew

( ilość produktów: 33 )
minew-logo

Minew to założona w 2007 roku międzynarodowa firma specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach IoT, opartych głównie na komunikacji Bluetooth. W swojej ofercie posiada także rozwiązania w innych technologiach jak UWB czy LoRa. Producent współpracuje z ponad 80-cioma markami z przekroju wielu przemysłów, w tym m.in. z Google, Nordic, Alibaba czy Cisco. Minew ukończyło ponad 500 udanych projektów OEM/ODM, oraz posiada ponad setkę patentów. Celem Minew jest rozwój IoT i optymalizacja życia, pracy i biznesu klientów.

 

 

Minew Technologies Company

 • Założona w 2007
 • Partner strategiczny Nordic Semiconductor
 • W ofercie najmniejszy dostępny na rynku moduł Bluetooth z ekranem
 • Globalna obecność, ponad 250 pracowników
 • Ponad 500 projektów i stała współpraca z ponad 1500 klientami
 • Zautomatyzowana produkcja z wydajnością idącą w miliony sztuk rocznie
 • Produkty z pełną certyfikacją do użycia globalnie

Linia produkcyjna Minew

Podstawowa działalność Minew obejmuje projektowanie i wdrażanie rozwiązań IoT o szerokim zakresie zastosowań. Firma ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji produktów RF, mając w ofercie jedno z najszerszych portfolio rozwiązań dla modułów Bluetooth. Minew jest jednocześnie jednym z największych na Świecie partnerów firmy Nordic Semicoductor, który integruje ich chipsety w rozwiązania wyższego poziomu integracji – moduły. Daje to klientom możliwość szybszego i mniej skomplikowanego wdrożenia rozwiązań Nordic w swoich urządzeniach, oszczędzając czas i koszty developmentu. Moduły posiadają niezbędne certyfikacje do użycia globalnie, włączając CE, FCC, IC, RCM, TELEC, WPC, SRRC oraz RoHS & REACH. Producent umożliwia także wgrywania oprogramowania układowego już na etapie produkcji modułów.

Dodatkowo ramach ODM, firma Minew zrealizowała ponad 500 niestandardowych projektów obejmujących koncepcję, sprzęt, projektowanie oprogramowania i produkcję. To jeszcze lepiej pozwala im zrozumieć potrzeby i wymagania, jakie klienci projektowi stawiają ich modułom.

  Pokaż wszystkie kategorieUkryj kategorie
  pixelpixelpixelpixel