Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Anteny zewnętrzne

( ilość produktów: 39 )

Quectel oferuje szeroki zakres anten zewnętrznych zaprojektowanych w celu zapewnienia wysokiej jakości wydajnej łączności bezprzewodowej dla różnych aplikacji, w tym komunikacji komórkowej, nawigacji GNSS, aplikacji przemysłowych, naukowych i medycznych (ISM) oraz łączności WiFi i Bluetooth.

Anteny zewnętrzne Quectel są dostępne w różnych formach, częstotliwościach i zyskach, aby spełnić różnorodne wymagania aplikacji. Obsługują szereg technologii komórkowych, w tym 2G, 3G, 4G i 5G, i są zaprojektowane tak, aby zapewnić niezawodną łączność w różnych środowiskach.

Oprócz anten komórkowych, Quectel oferuje również rozwiązania dla aplikacji Wi-Fi, GNSS, LPWA, ISM i Bluetooth. Ich anteny Wi-Fi zostały zaprojektowane w celu zapewnienia szybkiej łączności bezprzewodowej w różnych aplikacjach, w tym urządzeniach IoT, inteligentnych domach i inteligentnych miastach. Anteny GNSS firmy Quectel zapewniają dokładne pozycjonowanie i śledzenie dla szerokiego zakresu zastosowań, w tym motoryzacji, lotnictwa i rolnictwa. Anteny LPWA firmy są zaś przeznaczone do aplikacji sieci rozległych o niskiej mocy, takich jak NB-IoT i LTE-M. Z kolei na krótkich dystansach świetnie sprawdzą się anteny Bluetooth.

Anteny zewnętrzne firmy Quectel zostały zaprojektowane z wysokiej jakości materiałów i zaawansowanych technologii, w tym wysokiej jakości kabli koncentrycznych, wytrzymałych i wodoodpornych obudów oraz innowacyjnych konstrukcji anten. Zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wysoką wydajność i niezawodność w trudnych warunkach i są rygorystycznie testowane w celu spełnienia globalnych standardów.

    Pokaż wszystkie kategorieUkryj kategorie
    pixelpixelpixelpixel