Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O nas


Soyter Components z siedzibą w Klaudynie k. Warszawy jest jednym z najdłużej działających na polskim rynku dystrybutorów elementów półprzewodnikowych i elektronicznych. Od początku działania w 1995 roku firma stawiała na dostarczanie rozwiązań dającym swoim klientom przewagi techniczne oraz biznesowe. Jednocześnie budując wieloletnie, partnerskie relacje ze swoimi dostawcami, które przekładały się na koncentrację firmy, specjalizację w zakresie oferowanych produktów oraz duże możliwości wsparcia klientów w zakresie biznesu oraz techniki.

siedziba-soyter-components

Jesteśmy firmą w pełni polską, a osoby w naszym zespole cechuje wysoka etyka zawodowa, duża specjalizacja oraz koncentracja na projektach i aplikacjach naszych klientów. Dodając do tego wieloletnie doświadczenie, dynamikę w działaniu oraz ciągłą ciekawość i chęć zdobywania wiedzy w obszarze nowoczesnych technologii, wierzymy, że możemy zapewnić naszym klientom atrakcyjną ofertę oraz profesjonalną obsługę.

Zdecydowana większość naszych komponentów elektronicznych i półprzewodnikowych, to układy mocno zintegrowane, rozbudowane funkcjonalnie i wymagające specjalistycznej wiedzy już na początkowym etapie projektu - związanym z doborem odpowiedniego rozwiązania do wymagań aplikacji. Jesteśmy po to aby pomóc klientowi wybrać optymalny układ do jego projektu, a także zapewnić możliwie najszybszą i bezproblemową ścieżkę jego wdrożenia do swojego urządzenia. Zapewniamy dostęp do dokumentacji, układów referencyjnych, narzędzi sprzętowych jak np. zestawów startowych i darmowych próbek dostępnych wprost z naszego magazynu, a także odpowiednie środowiska wspomagające programowanie i prototypowanie. Wraz z naszymi partnerami czuwamy także nad rozwiązywaniem potencjalnych problemów technicznych, które mogą się pojawić na etapie projektowania.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii bezprzewodowych, dostarczając rozwiązania wbudowane zarówno dla sieci krótkiego, jak i dalekiego zasięgu. W ofercie posiadamy moduły 5G, LTE, LPWA (Cat-M, NB-IoT), LoRaWan, Bluetooth, Wi-Fi, Thread, EEE 802.15.4, Zigbee, Matter, UWB, GNSS, satelitarne. Pozwala nam to spełniać wymagania praktycznie wszystkich aplikacji przemysłowych .

W zakresie komponentów do urządzeń z ekranem, oferujemy wysokiej jakości wyświetlacze TFT z dotykiem lub bez, a także rozwiązania niskoenergetyczne OLED. Portfolio w tym zakresie uzupełnione jest przez komputery System-on-Module bazujące na systemach operacyjnych Linux i Android oraz dedykowane wyświetlaczom obudowy.

To właśnie w zakresie obudów mamy jedną z najszerszych ofert na polskim rynku. Oferując rozwiązania kilku producentów, na czele z jednym z liderów tego rynku, niemiecką firmą Bopla, możemy zaoferować obudowy uniwersalne do urządzeń elektronicznych w szerokim zakresie aplikacji przemysłowych. Pomagamy w wyborze odpowiedniego rozwiązania, uzupełniamy o potrzebne akcesoria, a także modyfikujemy poprzez szereg usług dodatkowych.

Z uwagi na rozwój aplikacji IoT i rozszerzenie funkcjonalności układów bezprzewodowych o możliwość tworzenia własnych aplikacji, oferowane przez nas rozwiązania często spełniają również założenia mikrokontrolerów aplikacyjnych. Ten obszar od pewnego czasu jest również w zakresie naszych kompetencji, a ofertę uzupełniamy rozwiązaniami 32bitowych mikrokontrolerów, które niekoniecznie dedykowane są jedynie aplikacjom bezprzewodowym.

Zapraszamy do rozmów z naszymi specjalistami, w zakresie Państwa projektów i aplikacji.

    Pokaż wszystkie kategorieUkryj kategorie
    pixelpixelpixelpixel