Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Euromas II membrane keypad edge

( ilość produktów: 58 )

Linia obudów Euromas II with membrane keypad edge została wprowadzona na rynek w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Mimo już tak długiego czasu życia jest ciągle doceniana i chętnie wykorzystywana do projektów ze zintegrowanymi klawiaturami.

Oferowana w 29 rozmiarach i dwóch wersjach materiałowych: ABS i poliwęglan, z możliwością certyfikacji pod wymagania UL 746C. W podstawie obudów zaplanowano różne sposoby montażu PCB: wertykalne (modele z rozszerzeniem LP) i horyzontalne, zaś w pokrywie zaprojektowano wgłębienie do licującego montażu klawiatury. Wysoka jakość użytego materiału jest bardzo doceniana podczas frezowania obudów. Możliwość recyklingu ze względu na brak w materiale części metalowych. Precyzyjnie zamontowana neoprenowa uszczelka w pokrywie obudowy. Niewypadające śrubki z pokrywy obudowy, montowane do wysokojakościowych tulejek w podstawach obudów. Dodatkowo śrubki montażowe osłonięte specjalnym coverem EM-SA nadającym elegancki kształt obudowie i chroniącym przed korozją i wnikaniem wilgoci w pokrywie. Osiągnięto stopień ochrony IP65 według DIN EN60529. Dopasowane rozmiarowo płyty montażowe, szyny TS, uchwyty do montażu obudów na masztach.

Cechy charakterystyczne linii Euromas II with membrane keypad edge:

 

Liczne możliwości montażu płytek PCB i klawiatur
Euromas II stanowi nie tylko wizualnie alternatywę dla klasycznej obudowy przemysłowej. Szczególną uwagę zwrócono na liczne możliwości montażu płytek PCB i klawiatur.
Powierzchnia w pokrywie pod montaż klawiatur membranowych
Zagłębiona powierzchnię w pokrywie, umożliwiającą licujący montaż klawiatur membranowych.
Wersja LP do pionowego montażu płytek PCB
Dostępne wersje LP do pionowego montażu płytek PCB.
Kołki montażowe do płytek PCB w podstawie i pokrywie obudowy
Kołki mocujące do płytek PCB dostępne nie tylko w podstawie, ale także w pokrywie.
Zaślepki śrub montażowych pokrywy
Cover plastikowy osłaniający śrubki montażowe pokrywy.

W naszym sklepie znajdziecie pełną ofertę standardowych obudów marki Bopla z linii Euromas II with membrane keypad edge, których Soyter Components jest w Polsce autoryzowanym dystrybutorem. Informacje o dostępności wymiarów lub kolorów niestandardowych udzielamy pod adresem: handlowy@soyter.pl.

 

Przykładowe aplikacje

Euromas II przykładowe użycie aplikacji nr 1
Euromas II przykładowe użycie aplikacji nr 2
Euromas II przykładowe użycie aplikacji nr 3
  Pokaż wszystkie kategorieUkryj kategorie

  Usługi dodatkowe

  Doświadczenie oraz setki zrealizowanych wspólnie z naszymi klientami projektów pozwalają nam zaproponować szereg usług dodatkowych obejmujących każdą z zakupionych obudów:

  • obróbkę mechaniczną,
  • lakierowanie,
  • wykonywanie nadruków,
  • grawerowanie,
  • zamontowanie dodatkowych kołków montażowych metodą zgrzewania,
  • zabezpieczenie obudowy powłoką EMC,
  • integrację elektroniki.
  mechanical_processing

  Oferując odpowiednią obudowę do Państwa wymagań oraz wykonując niezbędne usługi zapewniamy, że otrzymujecie produkt wyróżniający Wasze urządzenie. Ogromną zaletą, którą udało nam się zbudować w oparciu o wieloletnie doświadczenie jest umiejętność odpowiedniej optymalizacji kosztów przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakości. Oferowanymi usługami realnie skracamy czas dostaw i zmniejszamy koszty transportu oraz ryzyko pojawienia się odrzutów czy potrzeby wykonania poprawek.

  Zakres obróbki mechanicznej obejmuje takie czynności jak: frezowanie, wiercenie, cięcie profili aluminiowych czy gwintowanie. Posiadamy nowoczesny park maszynowy obsługiwany przez wysoko wykwalifikowanych pracowników, przygotowujemy profesjonalną dokumentację projektową do akceptacji przez klienta oraz minimalizujemy ryzyko błędu wykonując sample testowe przed seryjną produkcją.

   

  surface_improvement

  Wykonywanie nadruków metodą cyfrową, sitodruku i tampondruku, znakowanie laserowe, grawerowanie czy w końcu lakierowanie i malowanie proszkowe pod szeroką paletę kolorów RAL nadadzą na pewno indywidualnego charakteru obudowie użytej w Twoim projekcie. Możemy na powierzchnię obudowy nanieść dowolny projekt graficzny od logo firmy, przez odpowiednie oznaczenia, kody QR, a na sprecyzowanych instrukcjach obsługi kończąc. Potrafimy zabezpieczyć obudowy plastikowe dobraną technologicznie odpowiednią powłoką EMC.

   

  integration

  Ostatnią grupę wśród oferowanych przez nas usług tworzy szeroko pojęta integracja elektroniki wewnątrz obudów jak: moduły elektroniczne, elementy elektromechaniczne, ekrany dotykowe, wyświetlacze i klawiatury membranowe. Oferujemy przy tym konwencjonalne formy montażu, w tym te najbardziej popularne: powierzchniowy (SMT), przewlekany (THT) wraz z zakupem elemntów.

   

  Aby uzyskać więcej informacji na temat usług dodatkowych bądź szczegółową wycenę zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

  pixelpixelpixelpixel