Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Espressif Systems

( ilość produktów: 102 )
logo-espressif

Espressif Systems (688018.SH) jest publiczną, międzynarodową firmą półprzewodnikową założoną w 2008 roku, posiadającą biura w Chinach, Czechach, Indiach, Singapurze i Brazylii. Espressif to pełen pasji zespół inżynierów i naukowców z całego świata, skupionych na tworzeniu najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu komunikacji bezprzewodowej, niskiego poboru mocy i AIoT. Specjalizacja producenta to rozwiązania Wi-Fi, Bluetooth oraz „short-range radio”, wliczając Zigbee i Thread. Firma stoi za zaprojektowaniem popularnych serii chipów, modułów i płyt rozwojowych ESP8266, ESP32, ESP32-S, ESP32-C i ESP32-H. Espressif zobowiązuje się do budowy i oferowania rozwiązań, które są bezpieczne, niezawodne i energooszczędne. Dzięki otwartemu dostępowi do źródeł technologii i rozwiązań, Espressif umożliwia deweloperom globalne wykorzystanie swoich produktów do budowania własnych, inteligentnych urządzeń bezprzewodowych.

platforma-espressif
 • Założony w 2008
 • Biura w Chinach, Indiach, Singapurze, Czechach i Brazylii
 • Wzrost 67% rok do roku
 • 500+ pracowników (75% inżynierów)
 • Jedna z największych w branży społeczności developerów (ponad 80K projektów opensource z ESP na Github, 3.4M wyświetleń filmów na profilu ESP, ponad 100 książek w ponad 10 językach)
 • Od 2017, rokrocznie największy na Świecie producent rozwiązań Wi-Fi MCU
 • Około miliarda wyprodukowanych chipów od początku działalności

 

co-robi-espressif

Nadejście sztucznej inteligencji pobudziło rozwój produktów, które wymagają bezpiecznej i szybkiej łączności bezprzewodowej. Jako wiodąca na świecie platforma AIoT, Espressif Systems zapewnia milionom użytkowników różnorodne bezpieczne rozwiązania AIoT. Dodatkowo, wykorzystując m.in. obliczenia niskoenergetyczne, komunikację bezprzewodową, a także technologię mesh, producent stworzył wydajne chipsety i moduły bezprzewodowe, o najszerszym na rynku zastosowaniu aplikacyjnym.

Espressif ściśle współpracuje z klientami, aby udostępniać im rozwiązania software, które skracają czas wdrażania ich urządzeń i optymalizują je pod kątem wydajności. Chipy, moduły i płyty rozwojowe Espressif są szeroko stosowane w takich produktach jak automatyka, automatyka budynkowa, rozwiązania smart home, inteligentne AGD, bezprzewodowe sterowniki przemysłowe, urządzenia medyczne, czy terminale płatnicze.

Dzięki oprogramowaniu open-source, takiemu jak Espressif's IoT Development Framework ESP-IDF, Audio Development Framework ESP-ADF, Mesh Development Framework ESP-MDF, Device Connectivity Platform ESP RainMaker, Facial Recognition Development Framework ESP-WHO i Smart Voice Assistant ESP-Skainet, stworzono ramy do budowania aplikacji AIoT, które są zarówno kompletne, jak i innowacyjne. Espressif wspiera również wiele projektów open-source w społeczności twórców, oraz wierzy w demokratyzację technologii, która pozwoli na rozwój społeczeństwa AIoT jutra.

Współpraca z Soyter Components

autoryzowany-dystrybutor
 • Doświadczenie – bliska współpraca z Espressif od 2015
 • Specjalizacja – koncentracja na modułach bezprzewodowych w znacznej części skali działalności
 • Największy dystrybutor rozwiązań Espressif w tej części Europy
 • Doradzamy odpowiednie rozwiązanie do aplikacji klienta – masz pewność, że podpowiemy Ci jaki modem spośród setek dostępnych będzie dla Ciebie najlepszym wyborem technicznym i cenowym
 • Dostępność próbek oraz zestawów startowych w naszym magazynie – projektuj i testuj rozwiązania bez czekania
 • Model logistyczny dopasowany do Twojego biznesu i skali produkcji
  Pokaż wszystkie kategorieUkryj kategorie
  pixelpixelpixelpixel