Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Alurail

( ilość produktów: 116 )

Linia obudów Alurail to innowacyjne rozwiązanie jak z profili aluminiowych uzyskać obudowy na szynę DIN w aplikacjach gdzie nie możemy lub nie chcemy użyć tańszych plastikowych rozwiązań. W systemie Alurail profile można łączyć na różne sposoby, co pozwala na tworzenie indywidualnych konfiguracji obudów, także w wersjach schodkowych. Nie jesteśmy ograniczeni długością profilów bo można ich dociąć pod wymiar!!! Mamy do wyboru plastikowe lub aluminiowe boczne covery. Łatwy i solidny montaż profilu na szynie DIN poprzez innowacyjny plastikowy uchwyt. Element uziemiający zaprojektowano tak, że podczas wciskania w profil podstawowy przebija warstwę anodowaną, zapewniając w ten sposób prawidłowy kontakt. Profile w wersji standardowej są anodyzowane.

 

Cechy charakterystyczne linii alurail:

 

konfiguracje obudów
Wielowariantowe tworzenie własnych konfiguracji obudów.
prowadnice na PCB prowadnice na PCB
Różne rodzaje profili precyzyjnie wykonane z licznymi prowadnicami na PCB.
uchwyt do montażu
Innowacyjny plastikowy uchwyt do montażu profilu na szynie DIN.
uziemienie obudowy Alurail
Uziemienie przebijające warstwę anodowaną podczas montażu.
covery boczne
Aluminiowe lub plastikowe covery boczne. Możliwość łączenia ze sobą plastikowych coverów za pomocą śrub.
montaż naścienny Alurail
Opcja montażu naściennego poprzez specjalny plastikowy cover majacy dodatkowo funkcję blokady na końcach szyny DIN.
profile obudowy w dwóch rozmiarach
Profile podstawowe dostępne są w szerokościach 75 mm i 105 mm (rozmiar dopasowany do montażu kart Euro).

 

 

W naszym sklepie znajdziecie pełną ofertę standardowych obudów marki Bopla z linii Alurail, których Soyter Components jest w Polsce autoryzowanym dystrybutorem. Informacje o dostępności wymiarów lub kolorów niestandardowych udzielamy pod adresem: handlowy@soyter.pl.

 

Przykładowe aplikacje

przykład aplikacji obudowy Alurail 1
przykład aplikacji obudowy Alurail 2
przykład aplikacji obudowy Alurail 3
przykład aplikacji obudowy Alurail 4
  Pokaż wszystkie kategorieUkryj kategorie

  Usługi dodatkowe

  Doświadczenie oraz setki zrealizowanych wspólnie z naszymi klientami projektów pozwalają nam zaproponować szereg usług dodatkowych obejmujących każdą z zakupionych obudów:

  • obróbkę mechaniczną,
  • lakierowanie,
  • wykonywanie nadruków,
  • grawerowanie,
  • zamontowanie dodatkowych kołków montażowych metodą zgrzewania,
  • zabezpieczenie obudowy powłoką EMC,
  • integrację elektroniki.
  mechanical_processing

  Oferując odpowiednią obudowę do Państwa wymagań oraz wykonując niezbędne usługi zapewniamy, że otrzymujecie produkt wyróżniający Wasze urządzenie. Ogromną zaletą, którą udało nam się zbudować w oparciu o wieloletnie doświadczenie jest umiejętność odpowiedniej optymalizacji kosztów przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakości. Oferowanymi usługami realnie skracamy czas dostaw i zmniejszamy koszty transportu oraz ryzyko pojawienia się odrzutów czy potrzeby wykonania poprawek.

  Zakres obróbki mechanicznej obejmuje takie czynności jak: frezowanie, wiercenie, cięcie profili aluminiowych czy gwintowanie. Posiadamy nowoczesny park maszynowy obsługiwany przez wysoko wykwalifikowanych pracowników, przygotowujemy profesjonalną dokumentację projektową do akceptacji przez klienta oraz minimalizujemy ryzyko błędu wykonując sample testowe przed seryjną produkcją.

   

  surface_improvement

  Wykonywanie nadruków metodą cyfrową, sitodruku i tampondruku, znakowanie laserowe, grawerowanie czy w końcu lakierowanie i malowanie proszkowe pod szeroką paletę kolorów RAL nadadzą na pewno indywidualnego charakteru obudowie użytej w Twoim projekcie. Możemy na powierzchnię obudowy nanieść dowolny projekt graficzny od logo firmy, przez odpowiednie oznaczenia, kody QR, a na sprecyzowanych instrukcjach obsługi kończąc. Potrafimy zabezpieczyć obudowy plastikowe dobraną technologicznie odpowiednią powłoką EMC.

   

  integration

  Ostatnią grupę wśród oferowanych przez nas usług tworzy szeroko pojęta integracja elektroniki wewnątrz obudów jak: moduły elektroniczne, elementy elektromechaniczne, ekrany dotykowe, wyświetlacze i klawiatury membranowe. Oferujemy przy tym konwencjonalne formy montażu, w tym te najbardziej popularne: powierzchniowy (SMT), przewlekany (THT) wraz z zakupem elemntów.

   

  Aby uzyskać więcej informacji na temat usług dodatkowych bądź szczegółową wycenę zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

  pixelpixelpixelpixel