Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Amotech

( ilość produktów: 3 )
amotech-logo

 

Amotech – Advanced material on Technology, jest założonym w 1994 roku producentem szerokiej gamy podzespołów pasywnych, w tym wszelkiego typu anten na pasma ISM, WiFi/WLAN, GSM, GPS, FM itp., warystorów, elementów gasikowych ESD, pasywnych filtrów EMI i CMF, dławików wykonywanych w technologii wielowarstwowej, a także silników BLDC. Ponadto, producent oferuje także wybór modułów UWB (Ultra Wide Band), opracowanych we współpracy z firmą NXP.

 

Grupa Amotech

grupa-amotech
  • Założona w 1994 w Korei Południowej
  • Sprzedaż na poziomie ponad 190 M USD (*2021 r.)
  • Ponad 800 pracowników z czego ponad setka R&D
  • Ponad 1 000 patentów na całym świecie

AMOTECH company profile 2021

Amotech opracował szeroką gamę różnorodnych wiodących produktów na rynku globalnym, takich jak warystory chipowe, anteny NFC, anteny do ładowania bezprzewodowego i urządzenia chroniące przed porażeniem elektrycznym. Oprócz sektora IT, Amotech angażuje się w badania i rozwój podstawowych części i rozwiązań, które są doskonale kompatybilne z branżą energetyczną i środowiskową. Jedną z rozwijanych przez Amotech technologii jest też UWB. Moduły ultraszerokopasmowe (UWB) to urządzenia elektroniczne wykorzystujące technologię ultraszerokopasmową do przesyłania i odbierania sygnałów w szerokim zakresie częstotliwości. UWB to technologia komunikacji bezprzewodowej, która działa poprzez przesyłanie bardzo krótkich impulsów energii radiowej w szerokim spektrum częstotliwości. Impulsy te są rozłożone na dużą szerokość pasma, zazwyczaj kilka gigaherców.

Moduły UWB znajdują zastosowanie w różnych branżach, w tym w elektronice użytkowej, motoryzacji, opiece zdrowotnej, automatyce przemysłowej i systemach inteligentnego domu. Umożliwiają precyzyjne pozycjonowanie w pomieszczeniach, łączność bezprzewodową, bezpieczne systemy dostępu bezkluczykowego, śledzenie lokalizacji w czasie rzeczywistym i nie tylko.

  Pokaż wszystkie kategorieUkryj kategorie
  pixelpixelpixelpixel