O firmie

O nas
Soyter Components z siedzibą w Klaudynie k. Warszawy jest jednym z wiodących dystrybutorów elementów elektronicznych i elektromechanicznych w Polsce. Od początku działania w 1995 roku firma stawia sobie za cel rzetelność oraz partnerstwo we współpracy ze swoimi klientami i dostawcami. Efektem tej strategii jest stałe poszerzanie oferty elementów renomowanych producentów, rosnąca baza zadowolonych klientów oraz ekspansja geograficzna.

Obsługujemy szerokie spektrum indywidualnych projektów, średnich i dużych firm, a także światowych koncernów, które zlokalizowały swoją produkcję w Polsce.

Naszą misją jest budowanie wizerunku firmy Soyter jako propagatora najnowszej myśli technicznej, źródła doradztwa technicznego i wsparcia projektowego oraz solidnego i rzetelnego dostawcy elementów, produktów i usług dla klientów z branży elektronicznej oraz elektrotechnicznej.

OFERTA

Soyter Components oferuje szereg zintegrowanych rozwiązań komponentowych pozwalających klientom na budowanie zaawansowanych urządzeń elektronicznych. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii bezprzewodowych włączając wszystkie najpopularniejsze standardy transmisji GPRS, UMTS, LTE, BLE, Wi-Fi, ISM, a także najnowsze technologie LPWA (NB-IoT, CAT-M). Dotyczy to zarówno pomocy w doborze odpowiedniego medium komunikacyjnego dla konkretnej aplikacji, jak również propozycji dodatkowych akcesoriów i komponentów (anteny, złącza, elementy zasilania, obudowy).

Klienci poszukujący rozwiązań w zakresie systemów wbudowanych mogą wybierać w szerokiej ofercie rozwiązań system-on-module oraz system-on-board, bazujących na przemysłowych systemach operacyjnych Linux, Android oraz Windows. Dla aplikacji HMI zaproponujemy odpowiedni wyświetlacz, od prostych rozwiązań COG/COB do ekranów TFT/OLED o wysokich parametrach technicznych, wyposażonych w panele dotykowe.

W swojej ofercie dystrybucyjnej posiadamy 6 producentów obudów elektronicznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie dopasowane praktycznie do każdej aplikacji (obudowy szczelne do IP69K, ręczne, panelowe, pulpitowe, na szynę DIN, dedykowane dla wyświetlaczy) wraz z przygotowaniem obróbki pod konkretne wymagania klienta.

Jesteśmy integratorem nie tylko produktów i rozwiązań, ale także szerokiej gamy usług, stanowiących wartość dodaną dla naszej działalności dystrybucyjnej. Oferujemy kompletacje elementów, montaż płytek PCB (mamy dostęp do najnowocześniejszych linii montażowych SMD i wykonujemy produkcje dla klientów polskich i zagranicznych), a także projektowanie dedykowanych rozwiązań zgodnych z założonymi wymaganiami technicznymi.

Nasze produkty zawsze posiadają możliwie najkorzystniejszy stosunek ceny do funkcjonalności, jakości oraz łatwości implementacji, pozwalając naszym klientom na wdrażanie produktów, które będą konkurencyjne i atrakcyjne rynkowo. Rozwiązanie dobieramy w taki sposób, aby były dopasowane do konkretnej aplikacji i ilości produkcyjnych klienta (szybki czas wdrożenia, łatwość implementacji vs najniższa cena produktu końcowego).

Także dziedziny elementów elektromechanicznych oferujemy pełną gamę rozwiązań – od złącz elektronicznych przez złącza przemysłowe dedykowane do aplikacji wysokonapięciowych i wysokoprądowych.