Złącza do ładowania pojazdów

Złącza emobility


Budujesz stacje do ładowania pojazdów EV/Plug-in EV lub auta elektryczne? Szukasz szybko dostępnych, przystępnych cenowo, a zarazem wysokiej jakości złączy oraz gniazd do ładowania pojazdów elektrycznych? Zajrzyj do nas i sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Rozwój rynku pojazdów elektrycznych sprawia, że producenci komponentów elektronicznych i elektrotechnicznych zmuszeni są do opracowywania coraz to nowszych i bardziej wydajnych technologii oraz rozwiązań, które byłyby w stanie sprostać potrzebom rynku electromobility. W związku z tym stawiamy na doświadczonych producentów, takich jak Degson i Jonhon, którzy budują solidne rozwiązania.

Złącza emobility Degson i Jonhon

Tak jak konwencjonalne silniki potrzebują paliwa, pojazdy elektryczne wymagają ładowania. Aby było to możliwe, należy zadbać o odpowiednie złącze. W ofercie naszej firmy znajdują się specjalne komponenty do stosowania od strony pojazdu oraz źródła zasilania, zarówno modele AC jak i DC.

Zakres oferty emobility Soyter Components

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań dla elektromobilności, dostępnych w naszej ofercie? Sprawdź prezentacje naszych dostawców i skontaktuj się z naszym handlowcem!

Prezentacja Degson Prezentacja Jonhon Zapytaj handlowca o rozwiązania emobility

Pokaż wyniki (0)
Złącza do ładowania pojazdów

Skontaktuj się z nami!

Nie widzisz produktów w kategorii Złącza do ładowania pojazdów? To nie problem!