Wytrzymały kołnierz serwisowy firmy Flexa

2019-09-05

Flexa posiada bogate doświadczenie w projektowaniu rozwiązań z dziedziny osprzętu kablowego. Firma ta słynie z wytrzymałych rur osłonowych, które znajdują zastosowanie w wielu różnych aplikacjach, od automatyki przemysłowej, przez energetykę, na przemyśle kolejowym kończąc. Oprócz peszli, Flexa posiada także całą gamę akcesoriów do rur kablowych. Wśród nich znajduje się nowy kołnierz RQK-GW-PA.

Kołnierz serwisowy RQK-GW-PA to praktyczny dodatek, który przyda się podczas prac serwisowych, związanych z konserwacją peszli. Komponent ten składa się z obudowy w dwóch częściach (wykonanych z wytrzymałego poliamidu) oraz uszczelki (zrobionej z termoplastycznego elastomeru TPE). Zastosowanie tego typu materiałów umożliwiło osiągnięcie klasy palności V0 UL 94. Kołnierz zamyka się przy pomocy samozaciskowych śrub.

Kołnierz RQK-GW-PA może pracować w zakresie temperatur od -40 do 120 stopni Celsjusza i posiada klasę szczelności IP68/IP69K. Produkt ten jest przeznaczony do naprawy i łączenia rur osłonowych.

Check the internet connection