Wydajne moduły pamięci DDR4 z przemysłowym zakresem temperatur

2019-05-27

Apacer należy do czołówki producentów pamięci, przeznaczonych zarówno na rynek konsumencki jak i przemysłowy. Szeroka gama rozwiązań jest w stanie sprostać wymaganiom wielu, w tym bardzo zaawansowanym aplikacjom. Jednym z nowych produktów firmy Apacer są moduły DDR4, przystosowane do stosowania w przemyśle.

Wraz z rozwojem sieci 5G, edge computingu, IoV czy Industrial Internet of Things, w parze idzie rozwój odpowiednich komponentów. Pośród nich znajdują się moduły pamięci DDR4 2666 o przemysłowym zakresie temperatur (-40…85 stopni Celsjusza). Produkty te powstały, przede wszystkim, z myślą o inteligentnej łączności, związanej z nadchodzącym, nowym standardem sieciowym.

Rozwiązanie to umożliwia bezproblemową pracę w aplikacjach, które narażone są na działanie ekstremalnych warunków. W przeciwieństwie do rozwiązań konsumenckich, przemysłowe pamięci Apacer gwarantują dłuższe, sprawne funkcjonowanie kompletnej aplikacji. Profesjonalne moduły DDR4 wyróżnia także grubsza powłoka złota na stykach (30u”) oraz zastosowanie kondensatorów o wytrzymałości termicznej do 125 stopni Celsjusza.