Wartości dodane

Soyter Solutions

 

Projektanci i inżynierowie, chcąc zminimalizować koszty i maksymalnie przyspieszyć czas realizacji projektów, poszukują bardzo często kompletnych i jak najbardziej zintegrowanych rozwiązań, które umożliwią im osiągnięcie upragnionych oszczędności. Z tego powodu, oprócz dystrybucji komponentów elektronicznych i elektromechanicznych, zajmujemy się także integracją kompletnych rozwiązań w oparciu o dostępne u nas produkty oraz montażem EMS.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić:

 

 • Chcesz unowocześnić swoje urządzenie? Modernizujemy rozwiązania, dostosowując je do współczesnych wymagań, przy użyciu najnowszych technologii. Z naszą pomocą możesz wyposażyć swoją aplikację w nowoczesne interfejsy (np. wyświetlacz, komunikacja bezprzewodowa, USB czy HDMI), znacznie rozszerzając jej możliwości. Równie istotnym punktem co funkcjonalność jest także wygoda korzystania z urządzenia. Dzięki integracji wyświetlacza oraz panelu dotykowego możemy znacznie poprawić ergonomię użytkowania, co w efekcie pozytywnie wpływa na jakość pracy z produktem.
 • Modernizacja
 • Prowadzisz specyficzny projekt i potrzebujesz rozwiązania dostosowanego do indywidualnych potrzeb? Dobieramy, dostarczamy i integrujemy komponenty zgodnie ze ścisłymi wytycznymi otrzymanych specyfikacji, co pozwala nam tworzyć unikatowe produkty końcowe.
 • Personalizacja
 • Nie znalazłeś obudowy do swojego projektu? Nasza oferta obejmuje szeroki wybór obudów, wykonanych z różnych materiałów. Klient może wybierać spośród produktów dziewięciu doświadczonych dostawców. Oprócz standardowych rozwiązań, dostarczamy także dedykowane obudowy, dopasowane do konkretnego projektu. Co jednak najważniejsze, na życzenie klienta możemy mechaniczne obrobić każdą z tych obudów.
 • Obróbka
 • Masz już prototyp, lecz nie wiesz jak przeistoczyć go w produkt końcowy? Zaprojektujemy i dopasujemy płytę bazową oraz stosowny osprzęt elektroniczny, który umożliwi ustandaryzowanie i wprowadzenie na rynek Twojego urządzenia.
 • Wdrożenie

 

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży komponentów elektronicznych i elektromechanicznych (np. obudów przemysłowych, wyświetlaczy, paneli dotykowych, złącz i komputerów Embedded), co daje nam rozległą wiedzę w tym temacie. Dzięki dokładnej znajomości specyfiki oferowanych produktów oraz ich cech technicznych, możemy zaoferować coś więcej, niż tylko komponenty. Tą cenną wartością dodaną, na którą mogą liczyć nasi klienci, jest integracja rozwiązań (a w tym mechaniczna obróbka obudów) dostępnych w naszym asortymencie.

Nasze usługi:

 • Montaż kontraktowy elektroniki - EMS
 • Projektowanie płyt bazowych do komputerów jednopłytkowych
 • Obróbka i dostosowanie obudowy
 • Customizacja i klejenie wyświetlaczy
 • Montaż końcowy i test gotowych urządzeńNasi specjaliści mogą, przy użyciu najnowszej, dostępnej technologii, przygotować kompletne rozwiązanie, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Możemy zarówno opracować i zbudować całe urządzenie od zera, jak również dopasować poszczególne elementy do istniejącego już rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie dla naszych klientów.

Jedną z aplikacji, w której mamy wiele do zaoferowania są panele HMI, z których można potem korzystać w szerokiej gamie zastosowań (np. automatyka budynkowa, multimedia). Pośród dostawców komponentów, w oparciu o które realizujemy nasze integracje, znajdują się globalni, doświadczeni producenci.

 


Etapy integracji:

 

Co robimy?

Co robimy?

Co robimy?

Co robimy?

Co robimy?

Co robimy?

 


Od projektu do realizacji:

 

Projekt - Realizacja

 


Przykładowe realizacje:

 

Realizacje v1

Realizacje v2

Realizacje v3