Uniwersalna antena zewnętrzna firmy 2J

2019-09-12

2J to europejski producent wysokiej klasy anten do profesjonalnych aplikacji elektronicznych (np. automotive, IoT, smart home, embedded etc.). W ofercie firmy znajduje się szeroki wybór anten zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Jednym z nowszych rozwiązań firmy 2J jest antena 2J8750BGF.

Antena 2J8750BGF obsługuje wiele technologii bezprzewodowych, pośród których znajdują się:

  • 4G LTE/3G/2G
  • Dual Band WIFI 2.4/5.0 GHz ISM
  • GPS/GLONASS/QZSS/Galileo

Produkt firmy 2J charakteryzuje się zatem rozległą funkcjonalnością, co powoduje, że można go z powodzeniem stosować w wielu różnych aplikacjach (np. nawigacja satelitarna, tracking, M2M oraz transfer danych i głosu).

Nie są to jednak jedyne atut tej anteny, gdyż jak zapewnia producent, posiada ona także klasę szczelności IP67, IP69 oraz spełnia standard IK09. Śrubowe mocowanie wraz ze specjalnym mechanizmem, który zapobiega obracaniu się anteny w miejscu, gwarantują stabilne osadzenie anteny firmy 2J.

Model 2J8750BGF może być używany w każdym zakątku globu, charakteryzuje się wysoką precyzją działania, niskim poborem energii oraz wysoką odpornością na zakłócenia. Antena może pracować w zakresie temperatur od -40 do 80 stopni Celsjusza.