UNI Dicht bulkhead gland – dławnice o bardzo długim gwincie

2020-02-20

Pflitsch jest producentem najwyższej klasy dławnic kablowych, sprawdzających się w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach środowiskowych. Ten niemiecki dostawca podąża za najnowszymi trendami w przemyśle, dzięki czemu może zaoferować różne, nawet bardzo nietypowe rozwiązania. Jednym z nich są dławnice z serii UniDicht, które charakteryzują się bardzo długim gwintem.

Pflitsch posiada szeroki wybór dławnic kablowych do różnych zastosowań, w tym nietypowych. Pośród komponentów, które powstały z myślą o niestandardowych projektach, są dławnice kablowe o bardzo długim gwincie. Jest to jedno z bardziej przydatnych rozwiązań tego producenta.

Seria UniDicht bulkhead gland obejmuje dławnice wykonane z mosiądzu niklowanego, a gwint niektórych z nich może sięgać aż 50mm. Dzięki temu, linia ta, doskonale sprawdzi się w przypadku ochrony przewodów (o średnicach od 4 do 28 mm) instalowanych w obudowach o dużej grubości.

Produkty firmy Pflitsch charakteryzuje klasa szczelności na poziomie IP 68 oraz możliwość pracy w przedziale temperatur od -60 do 200 stopni Celsjusza. Producent gwarantuje, iż można je stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Check the internet connection