GRINN liteSOM GLS11.2.053.2.0.I

RAM 256, -40 do 105C

Indeks katalogowy: 013543

Najnowszy produkt wrocławskiej firmy Grinn, charakteryzujący się przede wszystkim energooszczędnością i atrakcyjną ceną.
  • Czas dostawy: Realizacja do 7 dni
  • Dostawa: od 19,00 zł
  • Producent: GRINN
166,05 zł / szt, 135,00 zł + 23% VAT

Produkty powiązane

Brak produktów

Opis

Minikomputer liteSOM – duża energooszczędność i atrakcyjna cena

Sercem nowego układu jest procesor i.MX 6UltraLite, z rdzeniem ARM® Cortex®-A7 Core taktowany zegarem o częstotliwości 528 MHz. Tym razem wrocławianie nadali płytce podłużny kształt: PCB mierzy 67,7 mm długości i 26,5 mm szerokości, a jedną krawędź stanowi złącze SODIMM.

Jak przystało na porządny układ typu System-On-Module liteSOM dysponuje różnorodnymi peryferiami i wyprowadzeniami. Użytkownik może skorzystać z dwóch złącz Ethernet, dwóch złącz USB 2.0, dwóch złącz CAN, ośmiu wyprowadzeń popularnego UART-a, po czterech SPI i I2C oraz trzech I2S. Dostępny jest także dedykowany interfejs kamery wideo.

Zastosowany procesor, pozwoli na zainstalowanie i uruchomienie systemu Linux (Arch, Yocto, Buildroot) lub Brillo (system zaprojektowany przez Google z myślą o Internecie Rzeczy). Układ dysponuje do 512 MB pamięci RAM i opcjonalnie 2 GB pamięci eMMC. Na płytce znajdziemy także procesor graficzny PowerVR SGX530, który umożliwi wyświetlanie danych w rozsądnej rozdzielczości bez obciążania głównego procesora.

Cechy

Cechy produktu
Producent: GRINN

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy