Mini komputer GRINN chiliboard Premium BOX

AM3352 3D no 128RAM 256NAND CT

Indeks katalogowy: 012160

Producent wykorzystał na płytce mikroprocesor firmy Texas Instruments AM3352 o taktowaniu 600 MHz lub AM3354 o taktowaniu 1GHz i ze wsparciem akceleracji graficznej. Rdzeniem tego procesora jest ARM Cortex-A8.
  • Dostawa: od 19,00 zł
  • Producent: GRINN
344,40 zł / szt, 280,00 zł + 23% VAT

Produkty powiązane

Brak produktów

Opis

Grinn chiliboard posiada do dyspozycji port ethernetowy, złącze USB i slot na kartę microSD. Uwagę zwraca obecność tradycyjnego gniazda zasilania, bardzo licznie wyprowadzonych pinów, a także złącza oraz układu ładowania baterii litowo-jonowych.

W wersji Premium możemy liczyć na możliwość zasilania z portu microUSB, port szeregowy i złącze wyświetlacza TFT. Producent wykorzystał na płytce mikroprocesor firmy Texas Instruments AM3352 o taktowaniu 600 MHz lub AM3354 o taktowaniu 1GHz i ze wsparciem akceleracji graficznej. Rdzeniem tego procesora jest ARM Cortex-A8. 

Co znacząco odróżnia chiliboard od Raspberry Pi to fakt, że jest ona adresowana do osób poszukujących platformy do rozwijania produktu na masową skalę, raczej do zastosowań przemysłowych, a nie dla elektroników-amatorów, zamierzających opracować pojedynczy projekt. Wskazuje na to sugerowana możliwość łatwego przejścia na produkcję masową przy pomocy modułu chiliSOM – producentowi przyświeca hasło „Projektuj z chiliboard, produkuj z chilisom”. SOM to system-on-module, czyli pojedynczy, silnie zintegrowany moduł o właściwościach zwykłego komputera, często ze standardowym złączem (np. SODIMM) pozwalającym wpiąć go w szynę ogólnego przeznaczenia.

W przypadku chiliSOM moduły zamknięto w w lutowanej do PCB obudowie LCC. Dedykowanie płytki potwierdza także fakt, że układy AM335x zastosowane w chiliboard mają możliwość m.in. obsługi przemysłowych protokołów EtherCAT i PROFIBUS. To właśnie rozwiązanie chiliSOM zapewnia końcowemu produktowi konkurencyjność ceny, a także największą elastyczność związaną z wyborem konfiguracji sprzętowej.

Cechy

Cechy produktu
Producent: GRINN

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy