Sprawdź jakie złącza APP sprawdzą się w elektrycznych hulajnogach

2020-09-14

Anderson Power Products, jako jeden z najbardziej znaczących producentów złącz silnoprądowych, dysponuje szeroką ofertą komponentów do wielu różnych aplikacji. Pośród firm, które czerpią z doświadczeń APP, są nie tylko producenci ciężkich rozwiązań przemysłowych, lecz także producenci elektrycznych hulajnóg czy rowerów, które cieszą się obecnie dużą popularnością.

Przeznaczone do elektrycznych hulajnóg oraz rowerów złącza firmy Anderson Power Products zapewniają odpowiedni poziom wydajności oraz bezpieczeństwa, co znajduje potwierdzenie w stosownych certyfikatach (np. UL) oraz spełnianych normach.

W aplikacjach tego typu na szczególną uwagę zasługują złącza APP z serii SPEC Pak, które charakteryzują się wysokim stopniem szczelności IP68 oraz są wykonane z poliwęglanu, co gwarantuje klasę palności na poziomie UL 94 V0. Ponadto, produkty z linii SPEC Pak mogą pracować w szerokim zakresie temperatur od -20 do +85 stopni Celsjusza.

Złącza firmy Anderson Power Products występują w dwóch wersjach, na trzy lub na pięć pinów, wykonanych w technologii PowerMod. Kontakty te są pokryte złotem, dzięki czemu zapewniają stabilną transmisję zasilania i sygnałów.

APP ma również prostsze złącza, które sprawdzą się zwłaszcza tam, gdzie brakuje miejsca na zastosowanie dużych konektorów silnoprądowych. Mowa tu o serii Powerpole 15/45, które mogą przesyłać prąd o natężeniu rzędu 55 amperów i podobnie do linii SPEC Pak mogą być stosowane w trybie wire-to-wire oraz wire-to-panel.

Warto również dodać, że złącza z serii Powerpole można połączyć z kołnierzem Blind Mate, który ułatwia połączenie typu panel-to-panel czy bulkhead-to-bulkhead.

Pobierz notę producenta i poznaj szczegóły!

Check the internet connection