Moduł GPS Quectel L80

Integrated Antenna

Indeks katalogowy: GSM000070

Quectel L80 GPS Moduł SMD typu POT (Patch on Top), czyli wyposażonego w zintegrowaną antenę typu patch. Wyposażony w 66 kanałów akwizycji i 22 kanałów śledzenia, a jego czułość przy realizacji tych zadań wynosi odpowiednio -148 dBm i -165 dBm.
  • Dostawa: od 6,16 USD (Kurier UPS)
  • Odbiór osobisty: od
  • Producent:
    • Quectel Wireless Solutions CO., LTD
11,65 USD brutto / szt, 9,47 USD netto + 23% VAT / szt,

Produkty powiązane

Opis

Quectel L80 GPS Moduł SMD typu POT (Patch on Top), czyli wyposażonego w zintegrowaną antenę typu patch. Moduł L80 jest oparty na modelu L70 i w wielu względach jest z nim identyczny.

 

Moduł L80 jest wyposażony w 66 kanałów akwizycji i 22 kanałów śledzenia, a jego czułość przy realizacji tych zadań wynosi odpowiednio -148 dBm i -165 dBm. Podobnie jak inne moduły GPS firmy Quectel, L80 jest też wyposażony w technikę wspomagania GPS (AGPS) nazwaną EASY™ (Embedded Assist System) szacującą orbity na podstawie danych historycznych gromadzonych we wbudowanej pamięci flash, co pozwala mu szybko ustalać pozycję nawet w miejscach o niskim poziomie sygnału, np. we wnętrzach.

 

Zintegrowana antena typu patch ma wymiary 15 x 15 x 4 mm, ale moduł ma możliwość pracy także z anteną zewnętrzną, którą potrafi automatycznie wykrywać oraz odłączać, jest wyposażony w funkcję automatycznego przełączania anten, bez przerywania procesu ustalania pozycji. Moduł, dostępny w obudowie typu LCC, mierzy 16 x 16 x 6.45 mm i może pracować w temperaturach od -40 do +85oC.

Dla nowego modułu Quectel jest dostępny zestaw ewaluacyjny, pełna dokumentacja wraz z projektami referencyjnymi oraz program Mini GPS, służący do testowania jakości transmisji i określania położenia.

 

Cechy

Cechy produktu
Producent:
  • Quectel Wireless Solutions CO., LTD

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Kurier UPS : od 6,16 USD
Odbiór osobisty : od 0,00 USD