Potrójne, dzielone dławnice firmy Pflitsch

2019-05-08

Pflitsch posiada szeroką ofertę komponentów z dziedziny osprzętu kablowego. Obok wytrzymałych i przemyślanych koryt kablowych, firma ta zajmuję się także produkcją wysokiej jakości dławnic. Pośród nich znajdują się potrójne, rozpinane dławnice Uni Flange.

Rozpinane dławnice Uni Flange, dostępne w wersji plastikowej oraz metalowej, zostały opracowane przez specjalistów firmy Pflitsch pod kątem pracy w trudnych warunkach. Dwuczęściowa rama może być wykonana z czarnego lub szarego poliamidu, albo odlewanego cynku. Producent zadbał o szeroki wybór uszczelek (ponad 100 różnych wkładów), które umożliwiają montaż kabli o przekroju od 2 do 20,5mm.

Klasa szczelności dławnic z serii Uni Flange to IP66, natomiast zakres temperatury pracy sięga od -20 do 80 stopni Celsjusza. Komponenty te charakteryzują się odciążaniem na poziomie EN 62444 klasy A. Dławnice z tej serii posiadają certyfikat EN45545.

Najważniejszym atutem linii Uni Flange jest możliwość montowania tych dławnic na gotowej i złożonej instalacji bez konieczności przerywania układu.

Check the internet connection