Oświetlenie nowej generacji od Seoul Semiconductor – diody SunLike

2018-01-04

Koreańska firma Seoul Semiconductor, która jest czołowym dostawcą rozwiązań z dziedziny oświetlenia LED, wprowadza rodzinę produktów SUNLIKE. Najnowsza technologia tworzenia barwy białej, pozwala na uzyskanie widma najbardziej zbliżonego do światła słonecznego.

Seoul Semiconductor to potentat na rynku oświetlenia, którego działaniu od wielu lat przyświeca misja tworzenia czystego, zdrowego i pięknego świata. W myśl tej zasady, firma tworzy produkty, które wyróżniają się bardzo wysoką jakością. Tak samo jest w przypadku oświetlenia nowej generacji, czyli diod Seoul Semiconductor SunLike.

To rewolucyjne rozwiązanie bazuje na nowoczesnej technologii TRI-R, za którą odpowiada z kolei inna utytułowana firma Toshiba Materials. Umożliwia ona stworzenie oświetlenia LED, które jest najbliższe widmu światła słonecznego. Znakomicie sprawdzi się ono w przypadku sal wystawowych, gdzie ważne jest odpowiednie odwzorowanie faktycznych kształtów oraz kolorów podświetlanych przedmiotów.

Firma Seoul Semiconductor może poszczycić się tym, że linia SunLike, wyróżnia się certyfikatem ochrony wzroku na poziomie RG-1. Dzięki temu można być pewnym, iż diody te sprawdzą się podczas codziennego użytkowania, a co więcej będą przy tym całkowicie bezpieczne.

Typowe parametry oddawania barw dla nowej technologii SUNLIKE:

Typowe parametry oddawania barw