Obudowy aluminiowe z profilu

Bopla

Bopla to jeden z czołowych producentów obudów dla elektroniki oraz urządzeń przemysłowych. Oferta firmy zawiera produkty wykonane z tworzyw sztucznych, jak i aluminium. W zależności od potrzeb, można wybierać spośród modeli odlewanych pod ciśnieniem lub wykonywanych z profili. Oprócz wytwarzania obudów, niemiecka firma oferuje także ich obróbkę mechaniczną, lakierowanie, znakowanie czy integrację paneli HMI.

Silny punkt oferty firmy Bopla stanowią obudowy z profili aluminiowych. Szeroki asortyment obejmuje produkty uniwersalne, na szynę DIN czy do aparatury pulpitowej. Najważniejszymi cechami obudów z profili aluminiowych, dostępnych w ofercie Bopli, jest ich szeroki typoszereg, wysoka jakość stosowanych materiałów oraz estetyczny wygląd. Niektóre linie obejmują nawet bardzo duże gabaryty (seria Aluplan).

Serie:

  • BOS Ecoline - klasa szczelności IP 40/IP 54 w przypadku zastosowania uszczelki, trzy rodzaje profili aluminiowych (pełny/dzielony/półotwarty), możliwość instalacji plastikowych dekli w opcji z montażem naściennym, niska cena.
  • Aluplan - klasa szczelności IP 65, 2 profile aluminiowe o wysokości 56 mm w kolorze czarnym i 100 mm w kolorze białym, pozostałe wymiary można indywidualnie dobierać lub skorzystać z szerokiej oferty katalogowej, dopasowana rączka i nóżki oraz anodyzowane płyty czołowe.
  • Alustyle - klasa szczelności IP 66/IP 67, cztery profile aluminiowe dostępne w trzech wariantach (pełny/dzielony/półotwarty) w kolorach grafitowym i srebrnym, cztery rodzaje dekli i szeroka kolorystyka uszczelek (w tym uszczelki w wersji EMC) oraz bocznych elementów dekoracyjnych.
  • Alubos - klasa szczelności IP 65, dziewięć profili aluminiowych dostępnych w trzech wariantach (pełny/dzielony/półotwarty) w kolorze czarnym, siedem rodzajów dekli i szeroka kolorystyka uszczelek, uchwyty do mocowania na ścianach i rączki do przenoszenia obudów.
  • Filotec - klasa szczelności IP 40, tanie i anodyzowane profile aluminiowe występują także w wersji z radiatorem, ponad sto katalogowych modeli obudów, dostępne są także warianty z dopasowaną powierzchnią profilu na podklejenie klawiatury.
  • Alu-Topline - klasa szczelności IP 40/IP 54 w przypadku zastosowania uszczelki, dwa dzielone profile aluminiowe z których możemy wykonywać eleganckie i trwałe urządzenia pulpitowe, boczki plastikowe dostępne w dwóch kolorach grafitowym i szarym, wśród akcesoriów nóżki i regulowane uchwyty naścienne.
  • Alurail - klasa szczelności IP40, dwa profile aluminiowe z których możemy w łatwy sposób składać schodkowe obudowy na szynę DIN.


Wartości dodane:

Soyter Components zajmuje się nie tylko dystrybucją komponentów elektromechanicznych oraz elektronicznych. Zajmujemy się także integracją paneli HMI, grawerowaniem laserowym, frezowaniem obudów czy montażem kontraktowym komponentów elektronicznych.

Frezowanie Grawerowanie laserowe Integracja paneli HMI


Sprawdź teraz!

Krótki czas realizacji zamówienia, fachowa obsługa oraz doradztwo techniczne to tylko część naszych atutów. Nie czekaj, skorzystaj z oferty Soyter Components już teraz!