Nowa jakość w dziedzinie IoT od Teko Enclosures – obudowy IO-TEK i SUI-TEK

2017-12-18

Nowe obudowy IO-TEK oraz SUI-TEK, stworzone przez uznaną, włoską markę Teko Enclosures to przemyślane produkty, zaprojektowane z myślą o dynamicznie rozwijającym się rynku IoT. Komponenty te charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością przy zachowaniu poręcznych rozmiarów.

Założona w 1957 roku firma Teko, wypuściła nowe obudowy IO-TEK, idealne do budowy inteligentnych urządzeń do monitorowania środowiska, tudzież tworzenia intuicyjnych interfejsów użytkownika. Produkt ten wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami, co umożliwia zastosowanie go w wielu miejscach. Jego średnica wynosi 65mm, natomiast wysokość to 43,6mm.

Trzeba jednak sprostować, iż obudowa składa się z dwóch elementów, części głównej oraz podstawki, niezbędnej do instalacji. W przypadku ogólnych rozmiarów trzeba zatem mieć na uwagę także pierścień z tworzywa sztucznego, który ma 74,5mm średnicy oraz 12mm wysokości.

SUI-TEK jest z kolei świetną propozycją dla producentów różnego typu smartwatchów. Swoim stonowanym, eleganckim kształtem, produkt ten nawiązuje do klasycznych zegarków, które towarzyszą nam od dawna. Dzięki temu dużo lżej jest obyć się z urządzeniem. Jest to zupełnie nowa seria, która doskonale wpisuje się w obowiązujące trendy. Rozwiązanie to sprawdzi zwłaszcza w przypadku osobistych urządzeń monitorujących jak na przykład pulsometr.

Przemyślany design sprawia, że komponent ten sprawdzi się w przypadku urządzeń, stworzonych w celu zbierania danych zarówno z zewnętrznych, jak i wewnętrznych czujników. Zgromadzone informacje mogą z kolei zostać wyświetlone na ekranie o przekątnej 1.5 cala.