News

W naszej ofercie zagościł kolejny dostawca nowoczesnych rozwiązań z dziedziny transmisji bezprzewodowej – firma RAKWireless, która zajmuje się produkcją komponentów bazowych oraz gotowych rozwiązań do bezprzewodowej transmisji danych. Producent bazuje na technologiach LoRa i LoRaWAN, które sprawdzają się w przesyłaniu małych pakietów danych na bardzo dalekie odleglości, przy zachowaniu niskiego poboru energii urządzenia.

Degson posiada szeroki wybór komponentów elektronicznych i elektromechanicznych. Wśród nich znajdują sie złącza typu terminal block, które stanowią idealną alternatywę dla produktów firm Wago oraz Phoenix Contact. Jednym z nowych modeli tego typu są złącza zaciskowe o szerokości zaledwie 3,5mm.

Tibbo posiada szeroki wybór kontrolerów przemysłowych, które cieszą się uznaniem na rynku specjalistycznej elektroniki. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło producentowi zaistnieć także w sektorze IoT. Wśród jego najnowszych produktów znajdują się mikrokontroler PLUS1 oraz zestaw rozwojowy PLUS1-EVB.

Firma Khatod posiada szeroki wybór akcesoriów UGR, soczewek oraz reflektorów do oświetlenia typu LED. Włoski producent ma kilka nowości zarówno do aplikacji konsumenckich, jak i takich które charakteryzują się szczególnymi wymaganiami. Jedną z takich nowości są soczewki STOCK & SHOP.

Ilme posiada szeroki wybór złącz do najbardziej wymagających aplikacji. Firma ta jest jednym z największych dostawców tego typu komponentów. Pośród najnowszych rozwiązań Ilme z zakresu złącz modułowych MIXO znajduje się nowa linia obudów do tych złącz, MIXO One.

Na rynku nie brakuje SoCów ze zintegrowanym systemem Linux, lecz nie każdy z nich może sprostać wymaganiom aplikacji aplikacji z dziedzin IoT oraz automatyki przemysłowej. Większość popularnych modeli, jak na przykład Raspberry PI, nie jest pierwotnie przygotowana do tego typu aplikacji, przez co wymagają one dodatkowych nakładów pracy oraz środków, aby je dostosować. Tibbo Technology, we współpracy z Sunplus Technology ma sposób na rozwiązanie tego problemu.

Espressif - lider na rynku Internet-of-Things, posiada szeroki wybór komponentów do zaawansowanych aplikacj. Wśród programowych rozwiązań został zaprezentowany asystent głosowy, ESP-SKAINET.

Degson posiada szerokie spektrum produktów, które są z powodzeniem stosowane w wielu różnych aplikacjach, w tym tych najbardziej wymagających. Jedną z kategorii asortymentowych tego dalekowschodniego producenta są złącza typu terminal block na szynę DIN. Do nowych rozwiązań Degsona należy między innymi dwurzędowe złącze DCKKB2.5.

Kradex posiada szeroką ofertę obudów plastikowych, które znajdują zastosowanie w wielu przemysłowych aplikacjach. Producent ten, obok obudów na szynę DIN czy zwykłych obudów typu "puszka" posiada także szereg rozwiązań w zakresie produktów hermetycznych. Kradex odświeżył niedawno swój asortyment, pokazując nowe, szczelne obudowy z serii ZP.

2J to europejski producent wysokiej klasy anten do profesjonalnych aplikacji elektronicznych (np. automotive, IoT, smart home, embedded etc.). W ofercie firmy znajduje się szeroki wybór anten zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Jednym z nowszych rozwiązań firmy 2J jest antena 2J8750BGF.