News

Firma Khatod posiada szeroki wybór rozwiązań optycznych do oświetlenia typu LED. Obok takich serii, jak na przykład Superlinea(która jest przeznaczona do długich, liniowych systemów oświetlenia wewnątrz budynków), włoski producent ma również mniejsze soczewki. Pośród nich znajduje się seria Nactus SMALL.

FTDI posiada szeroki asortyment układów elektronicznych, między innymi do aplikacji embedded. Jedną z gałęzi asortymentowych tego producenta są kontrolery graficzne. Pośród nowszych rozwiązań tego typu znajdują się układy BT815 oraz BT816, które charakteryzuje rozbudowana funkcjonalność.

Pflitsch jest uznanym producentem osprzętu kablowego, który posiada szeroką ofertę komponentów do wielu aplikacji. Bogate doświadczenie firmy na różnych polach powoduje, że posiada ona również nietypowe rozwiązania, jak na przykład rozbieralne dławnice kablowe Uni-Split Gland.

Quectel posiada ugruntowaną pozycję na rynku komponentów transmisyjnych. Szeroki asortyment tej firmy obejmuje między innymi moduły typu SMART ze zintegrowanymi systemami operacyjnymi, wielozakresowe COMBO czy zaawansowane LTE-A. Oprócz nich, Quectel produkuje również moduły lokalizacyjne GNSS. Jednym z nich jest L26-DR.

ESP MESH to zaawandowana technologia łączności bezprzewodowej, która umożliwia funkcjonowanie sieci w topologii siatki. Rozwiązanie to umożliwia bezpośrednią wymianę danych pomiędzy poszczególnymi urządzeniami w sieci, co przekłada się na poprawę niezawodności sieci.

Variscite posiada duże doświadczenie w projektowaniu wydajnych i wytrzymałych komputerów przemysłowych SOM. Variscite posiada zróżnicowane portfolio, dzięki czemu idalnie wpasowują się do różnorodnych aplikacji. Jednym z nowych produktów tego prodcenta jest SoM o wymiarach 55x30 mm.

Firma Degson posiada szeroką ofertę komponentów do różnego typu aplikacji. Szczególną pozycję w asortymencie tego producenta stanowią wytrzymałe złącza typu terminal block. Jedną z nowych propozycji w tym zakresie jest złącze DG271V-3,5.

Dokonania na płaszczyźnie komponentów do transmisji bezprzewodowej plasują firmę Quectel w ścisłej czołówce. Producent ten posiada szeroką ofertę modułów komunikacyjnych, pośród których znajdują się między innymi rozbudowane produkty typu SMART, przeznaczone do aplikacji IoT. Jedną z najnowszych propozycji firmy w tej dziedzinie jest moduł Quectel SC600Y.

Seoul Semiconductor to jeden z największych producentów komponentów z dziedziny oświetlenia LED. W ofercie dostawcy znajdują się między innymi diody o widmie światła maksymalnie zbliżonym do światła słonecznego czy produkty do aplikacji horticulture, highbay lub oświetlenia ulicznego. Asortyment firmy został niedawno powiększony o niezwykle wydajne nowe diody.

Apacer to doświadczony producent pamięci, przeznaczonych zarówno na rynek konsumencki, jak i przemysłowy. Szeroka oferta firmy obejmuje między innymi komponenty do aplikacji typu IoT, która ostatnimi czasy sukcesywnie zyskuje na znaczeniu. Kolejną propozycją firmy Apacer dla tego sektora jest nowa pamięć 32-bit DDR4 SODIMM.