News

Degson posiada szerokie spektrum produktów, które są z powodzeniem stosowane w wielu różnych aplikacjach, w tym tych najbardziej wymagających. Jedną z kategorii asortymentowych tego dalekowschodniego producenta są złącza typu terminal block na szynę DIN. Do nowych rozwiązań Degsona należy między innymi dwurzędowe złącze DCKKB2.5.

Kradex posiada szeroką ofertę obudów plastikowych, które znajdują zastosowanie w wielu przemysłowych aplikacjach. Producent ten, obok obudów na szynę DIN czy zwykłych obudów typu "puszka" posiada także szereg rozwiązań w zakresie produktów hermetycznych. Kradex odświeżył niedawno swój asortyment, pokazując nowe, szczelne obudowy z serii ZP.

2J to europejski producent wysokiej klasy anten do profesjonalnych aplikacji elektronicznych (np. automotive, IoT, smart home, embedded etc.). W ofercie firmy znajduje się szeroki wybór anten zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Jednym z nowszych rozwiązań firmy 2J jest antena 2J8750BGF.

Flexa posiada bogate doświadczenie w projektowaniu rozwiązań z dziedziny osprzętu kablowego. Firma ta słynie z wytrzymałych rur osłonowych, które znajdują zastosowanie w wielu różnych aplikacjach, od automatyki przemysłowej, przez energetykę, na przemyśle kolejowym kończąc. Oprócz peszli, Flexa posiada także całą gamę akcesoriów do rur kablowych. Wśród nich znajduje się nowy kołnierz RQK-GW-PA.

Tibbo posiada bogate doświadczenie w produkcji kontrolerów przemysłowych, które znajdują szerokie zastosowanie między innymi w aplikacjach z dziedziny automatyki. Jednym z nowych rozwiązań tego producenta jest moduł EM510, stworzony z myślą o branży IoT.

Bimed to producent wysokiej klasy osprzętu kablowego. Oferta firmy obejmuje między innymi komponenty do aplikacji ATEX czy Hygenic. Ponadto, dostawca ten oferuje również szereg rozwiązań do kompensacji ciśnienia w obudowach szczelnych. Pośród nowości tego producenta znajdują się dławnice dla przemysłu kolejowego.

Ilme to jeden z wiodących dostawców rozwiązań do aplikacji przemysłowych. Szeroki wybór komponentów elektromechanicznych i elektronicznych to główny atut tego producenta. Projektanci firmy Ilme nie osiadają jednak na laurach i prezentują nowe, jeszcze lepsze produkty, pośród których znajduje się złącze CQ4 02.

Globalny lider w dziedzinie pamięci przemysłowej, firma Apacer, posiada szeroką ofertę komponentów do różnych zastosowań. Jednym z nowszych rozwiązań tego producenta jest pamięć SV250 SSD, wykonana w technologii 3D TLC. Produkt ten łączy zarówno wysoką wydajność, jak i odporność na działanie szkodliwych warunków.

Podczas targów MWC Shanghai 2019, lider na rynku komunikacji bezprzewodowej oraz komponentów nawigacyjnych – firma Quectel Wireless Solutions – zaprezentowała nowy, jeszcze dokładniejszy moduł GNSS – LC79D, który działa w trybie Dual-Band.

Włoska firma Ilme, która jest producentem wysokiej klasy złącz przemysłowych, stale rozwija swoją ofertę, pracując nad coraz to nowszymi rozwiązaniami. Nowe, modułowe złącza Ilme MIXO SQUICH stanowią odpowiedź na aktualne rynkowe trendy.