News

Rak Wireless to producent rozwiązań do transmisji typu LoRaWAN, który posiada szeroki wybór komponentów, w tym do testowania oraz rozwoju aplikacji. Jednym z najnowszych produktów tego dostawcy jest koncentrator RAK7246, bazujący na płytce rozszerzeń RAK2246 oraz komputerze Raspberry Pi.

Anderson Power Products, jako jeden z najbardziej znaczących producentów złącz silnoprądowych, dysponuje szeroką ofertą komponentów do wielu różnych aplikacji. Pośród firm, które czerpią z doświadczeń APP, są nie tylko producenci ciężkich rozwiązań przemysłowych, lecz także producenci elektrycznych hulajnóg czy rowerów, które cieszą się obecnie dużą popularnością.

Polski producent komputerów embedded - firma SoMLabs – wprowadziła do sprzedaży kolejny moduł SoM (System-on Module) o nazwie VisionSOM-8Mmini. Jest to nowoczesny komputer multimedialny wyposażony w bogato wyposażony mikroprocesor i.MX8Mmini, dzięki czemu sprawdzi się on w szczególnie wymagających aplikacjach.

Serdecznie zapraszamy na nasze kolejne webinarium, które poświęcone będzie wyświetlaczom, obudowom oraz technicznym aspektom budowania urządzeń (np. paneli HMI). Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody!

Degson posiada szeroką gamę produktów elektronicznych i elektromechanicznych do wielu różnych aplikacji. Wśród nich są także złącza zaciskowe typu terminal block, które można zamocować bezpośrednio na szynie DIN.

18 czerwca odbył się nasz webinar, poświęcony standardowi LoRaWAN oraz integracji komponentów transmisyjnych z komputerami System on Module. Nasz specjalista przybliżył specyfikę produktów firmy Rak Wireless i SoMLabs.

Z dumą informujemy, iż nasza współpraca z firmą RAK Wireless weszła na nowy poziom. Staliśmy się wyłącznym oficjalnym dystrybutorem rozwiązań transmisyjnych tego producenta.

SoMLabs jest producentem rozwiązań typu embedded, który rozszerzył swoją linię produktową o nowe komputery typu System-on-Module oraz kompatybilne z nimi płytki bazowe. Dotychczas, firma ta bazowała w swoich SoMach na rozwiązaniach firmy NXP, lecz obecnie w jej ofercie znajdują się również produkty oparte o inną architekturę.

Obudowy hermetyczne, o wysokiej klasie szczelności, mogą mieć problem z kondensacją pary wodnej wewnątrz nich. Zjawisko pojawia się przede wszystkim w obudowach stosowanych na zewnątrz i wynika z różnicy ciśnień wewnątrz i poza obudową. Sposobem na rozwiązanie tego kłopotu są specjalne zawory kompensacyjne i wentylowane dławnice.

Espressif, jako dostawca wysokiej klasy rozwiązań transmisyjnych, posiada szerokie portfolio produktowe. Jednym z najnowszych komponentów tej firmy jest SoC ESP32-S2, który charakteryzuje się bardzo korzystną relacją ceny do oferowanej funkcjonalności. Producent poszedł za ciosem i zaprezentował moduły, oparte na tym chipie.

Check the internet connection