Aktualności

Włoska firma Ilme, która słynie z wysokiej jakości złącz przemysłowych, posiada w swojej ofercie rozwiązania, znakomicie nadające się do aplikacji Heavy Duty. Wśród złączy przeznaczonych do szybkiej transmisji dużej ilości danych można wyróżnić min. nowe złącze MIXO Gigabit.

Variscite to firma z bogatym doświadczeniem w produkowaniu zaawansowanych komputerów typu embedded. Na przestrzeni lat, przedsiębiorstwo wypracowało stabilną pozycję na rynku elektroniki, oferując niezawodne i wydajne rozwiązania. Gamę produktów firmy Variscite niebawem poszerzy kolejny komputer typu SoM, SPEAR-MX8.

Dynamiczny rozwój rynku oświetlenia popycha producentów do pracy nad kolejnymi, coraz to bardziej wydajnymi komponentami. Zdobyte na przestrzeni przeszło dwudziestu lat doświadczenie pozwoliło nam zbudować portfolio wysokiej klasy produktów również w zakresie produktów do budowania oświetlenia. Nasi partnerzy, pośród których znajdują się Seoul Semiconductor czy Khatod, wyznaczają w tym zakresie trendy i przesuwają kolejne granice.

MC90 to nowy produkt, opracowany przez specjalistów firmy Quectel. Ten czterozakresowy moduł obsługuje zarówno technologię GPRS oraz GPS/GNSS. To jednak nie wszystko, gdyż producent zdecydował się na implementację łączności WiFi, co dodatkowo poprawia funkcjonalność komponentu.

Miesiąc temu uczestniczyliśmy w szczególnym programie promocyjnym firmy Pflitsch, czyli Pflitsch On Tour. Nasi handlowcy mogli zaprezentować na żywo, jak wyglądają próbki najnowszych produktów z oferty niemieckiego producenta oraz na czym polegają ich przewagi. Odwiedziliśmy wielu obecnych partnerów biznesowych, lecz także podjęliśmy nowe kontakty, co dało nam okazję do rozszerzenia współpracy.

Specjalizujący się w złączach typu terminal block, producent komponentów elektronicznych Degson, poszerza główną gałąź swojej działalności i prezentuje dwurzędowe złącza terminal block DG24/DG44, które mogą być z powodzeniem stosowane w sterownikach PLC.

Aplikacje IoT opatrzone są zwykle dużą ilością sprzętu, sensorów, nadajników oraz odbiorników które zbierają i przetwarzają dane. Każde urządzenie tego typu wymaga stosownej obudowy, która sprosta specyficznym wymaganiom rozwiązań z sektora IoT. Nowa obudowa BoLink firmy Bopla jest idealną propozycją w tej kwestii.

Chip FT602 to produkt opracowany przez specjalistów firmy FTDI Chip, wyposażony w równoległy interfejs FIFO. Wprowadzając nowy komponent, brytyjski producent rozszerza tym samym swoją ofertę w zakresie rozbudowanych kontrolerów do zastosowań przemysłowych.

Khatod, włoski producent komponentów oświetleniowych, posiada bogata ofertę soczewek oraz reflektorów do oświetlenia LED. Oprócz tego, firma zajmuje się również produkcją funkcjonalnych dodatków, które umożliwiają budowę zaawansowanych instalacji. Pośród nich znajduje się seria akcesoriów UGR.