Aktualności

Chip FT602 to produkt opracowany przez specjalistów firmy FTDI Chip, wyposażony w równoległy interfejs FIFO. Wprowadzając nowy komponent, brytyjski producent rozszerza tym samym swoją ofertę w zakresie rozbudowanych kontrolerów do zastosowań przemysłowych.

Khatod, włoski producent komponentów oświetleniowych, posiada bogata ofertę soczewek oraz reflektorów do oświetlenia LED. Oprócz tego, firma zajmuje się również produkcją funkcjonalnych dodatków, które umożliwiają budowę zaawansowanych instalacji. Pośród nich znajduje się seria akcesoriów UGR.

Pflitsch, producent osprzętu kablowego, wprowadza do swojej oferty specjalne dławnice kablowe, dostosowane do pracy w strefach zagrożonych wybuchem. Nowoczesna seria Level Ex charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, co potwierdzają stosowne certyfikaty.

Kolejne nowości!

2018-07-27

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, po raz kolejny rozszerzamy nasz asortyment. Tym razem powiększamy ofertę komputerów Embedded, ponieważ już wkrótce, naszą ofertę zasilą produkty polskiej firmy SoMLabs.

Już wkrótce na rynku komponentów do transmisji bezprzewodowej zadebiutuje najnowszy moduł WiFi+Bluetooth uznanej firmy Espressif. Podobnie jak poprzednie produkty tego dostawcy, ESP32-SOLO-1 także będzie stanowił doskonałą propozycję dla szerokiej gamy projektów.

Mamy przyjemność poinformować, że grono naszych dostawców powiększy się. Obok produktów takich firm, jak Quectel, Espressif, Grinn czy Variscite, już wkrótce w naszej ofercie pojawią się wysokiej klasy komponenty sygnowane logiem Friendcom.

Degson to uznana firma na rynku komponentów elektronicznych. Jej asortyment obejmuje między innymi obudowy plastikowe i aluminiowe, modele na szynę DIN, lecz główną część oferty tej firmy stanowią złącza elektroniczne. Gama tych produktów powiększyła się niedawno o złącza Degson 9EDG.

Kradex to polski producent obudów plastikowych. Asortyment firmy obejmuje szeroki wybór produktów, które sprawdzają się nawet w wymagających aplikacjach. Niedawno w ofercie producenta, obok obudów wykonanych z ABSu, pojawiły się nowe, interesujące modele z poliwęglanu.

ESP-MESH to technologia firmy Espressif, która umożliwia urządzeniom bezpośrednią, bezprzewodową komunikację z pominięciem punktu dostępowego. W roku 2015 producent zaimplementował tę funkcjonalność w chipach ESP8266. Teraz, za sprawą nowej platformy ESP-MDF, opcja ta zagościła w chipach ESP32.

Amerykańska firma Acces I/O Products, Inc. słynie z wysokiej klasy kart i urządzeń pomiarowych, które przetwarzają sygnały cyfrowe oraz analogowe. Oferta producenta obejmuje także produkty, przeznaczone do wytrzymałych, przemysłowych aplikacji. Jednym z nich jest koncentrator USB3-104-HUB.