News

Obudowy hermetyczne, o wysokiej klasie szczelności, mogą mieć problem z kondensacją pary wodnej wewnątrz nich. Zjawisko pojawia się przede wszystkim w obudowach stosowanych na zewnątrz i wynika z różnicy ciśnień wewnątrz i poza obudową. Sposobem na rozwiązanie tego kłopotu są specjalne zawory kompensacyjne i wentylowane dławnice.

Espressif, jako dostawca wysokiej klasy rozwiązań transmisyjnych, posiada szerokie portfolio produktowe. Jednym z najnowszych komponentów tej firmy jest SoC ESP32-S2, który charakteryzuje się bardzo korzystną relacją ceny do oferowanej funkcjonalności. Producent poszedł za ciosem i zaprezentował moduły, oparte na tym chipie.

Apacer, jako jeden z wiodących dostawców pamięci do zastosowań konsumenckich oraz przemysłowych, posiada szerokie portfolio różnego rodzaju komponentów. Producent ten stawia na ciągły rozwój, dzięki czemu posiada rozwiązania do najnowszych technologii. Jednym z takich produktów są przemysłowe moduły RAM DDR4 o wielkości 32GB.

Pflitsch jest producentem najwyższej klasy dławnic kablowych, sprawdzających się w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach środowiskowych. Ten niemiecki dostawca podąża za najnowszymi trendami w przemyśle, dzięki czemu może zaoferować różne, nawet bardzo nietypowe rozwiązania. Jednym z nich są dławnice z serii UniDicht, które charakteryzują się bardzo długim gwintem.

Flexa jest jednym z wiodących producentów osprzętu do ochrony kabli, którego rozwiązania są stosowane w szerokiej gamie aplikacji przemysłowych. Fundamentem oferty niemieckiego dostawcy są plastikowe, metalowe, jak i stalowe rury osłonowe. Jedną z nowości w tym zakresie są peszle HG-CU-F, które charakteryzują się zwiększoną odpornością na promieniowanie EMC.

Espressif, jako jeden z największych producentów komponentów do transmisji bezprzewodowej, posiada szeroki wybór rozwiązań, które bazują wyłącznie na najnowszych standardach oraz technologiach. Ciągły rozwój umożliwił firmie usprawnienie łączność Bluetooth jej flagowego SoC – ESP32, dzięki czemu otrzymał on wyższy stopień certyfikacji.

W naszej ofercie zagościł kolejny dostawca nowoczesnych rozwiązań z dziedziny transmisji bezprzewodowej – firma RAKWireless, która zajmuje się produkcją komponentów bazowych oraz gotowych rozwiązań do bezprzewodowej transmisji danych. Producent bazuje na technologiach LoRa i LoRaWAN, które sprawdzają się w przesyłaniu małych pakietów danych na bardzo dalekie odleglości, przy zachowaniu niskiego poboru energii urządzenia.

Degson posiada szeroki wybór komponentów elektronicznych i elektromechanicznych. Wśród nich znajdują sie złącza typu terminal block, które stanowią idealną alternatywę dla produktów firm Wago oraz Phoenix Contact. Jednym z nowych modeli tego typu są złącza zaciskowe o szerokości zaledwie 3,5mm.

Tibbo posiada szeroki wybór kontrolerów przemysłowych, które cieszą się uznaniem na rynku specjalistycznej elektroniki. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło producentowi zaistnieć także w sektorze IoT. Wśród jego najnowszych produktów znajdują się mikrokontroler PLUS1 oraz zestaw rozwojowy PLUS1-EVB.

Firma Khatod posiada szeroki wybór akcesoriów UGR, soczewek oraz reflektorów do oświetlenia typu LED. Włoski producent ma kilka nowości zarówno do aplikacji konsumenckich, jak i takich które charakteryzują się szczególnymi wymaganiami. Jedną z takich nowości są soczewki STOCK & SHOP.