Aktualności

Kradex to polski producent obudów plastikowych. Asortyment firmy obejmuje szeroki wybór produktów, które sprawdzają się nawet w wymagających aplikacjach. Niedawno w ofercie producenta, obok obudów wykonanych z ABSu, pojawiły się nowe, interesujące modele z poliwęglanu.

ESP-MESH to technologia firmy Espressif, która umożliwia urządzeniom bezpośrednią, bezprzewodową komunikację z pominięciem punktu dostępowego. W roku 2015 producent zaimplementował tę funkcjonalność w chipach ESP8266. Teraz, za sprawą nowej platformy ESP-MDF, opcja ta zagościła w chipach ESP32.

Amerykańska firma Acces I/O Products, Inc. słynie z wysokiej klasy kart i urządzeń pomiarowych, które przetwarzają sygnały cyfrowe oraz analogowe. Oferta producenta obejmuje także produkty, przeznaczone do wytrzymałych, przemysłowych aplikacji. Jednym z nich jest koncentrator USB3-104-HUB.

Pflitsch, producent specjalistycznego osprzętu kablowego, zaprezentował nową serię wysokiej klasy koryt kablowych – VARiOX. Jest to modularny system, który ma wiele możliwości rozbudowy, tym samym zapewniając kompatybilność z szeroką gamą aplikacji.

Euroclamp to włoskie przedsiębiorstwo, które od 1991 roku zajmuje się produkcją złącz typu terminal block. Firma ta, przy produkcji swoich komponentów, stawia na wytrzymałe materiały oraz innowacyjne technologie. Nowe złącze MVSP252-5,08-V-P wpisuje się w tę strategię.

Quectel Wireless Solutions postępuje o krok dalej w dziedzinie komponentów IoT, wprowadzając na rynek moduł BC66. Produkt ten jest niezwykle wydajny, a przy tym wyróżnia się niskim zapotrzebowaniem na energię elektryczną oraz bardzo małym rozmiarem.

IQRF posiada bogate doświadczenie i równie imponującą ofertę w dziedzinie modułów nadawczo-odbiorczych, przeznaczonych do bezprzewodowej komunikacji ISM. Produkty te są przeznaczone do specjalnych aplikacji, bazujących na przesyłaniu małej ilości danych. Komponenty IQRF sprawdzają się zwłaszcza tam, gdzie liczy się niski pobór mocy.

Bopla posiada szeroką ofertę obudów do elektroniki, które charakteryzują się wysoką jakością zastosowanych materiałów oraz precyzją wykonania. Obok modeli odlewanych pod ciśnieniem, znajdują się także linie obudów z profili aluminiowych. Wśród nich znajduje się seria Alubos, która charakteryzuje się estetycznym wykonaniem.

Espressif posiada w swojej ofercie wiele produktów, które są certyfikowane oraz legitymują się niezmiennością podzespołów w bomie (Fixed-BoM). Najnowszym produktem tej firmy jest moduł typu SIP(System-in-Package), ESP32-PICO-D4.

Tibbo Technology to pionier w dziedzinie kontrolerów Serial-Over-IP. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwoliło jej stworzyć szeroką gamę produktów, które wykorzystywane są w wielu aplikacjach. Jedną z branż, na której działa tajwańskie przedsiębiorstwo, jest Internet-of-Things. Moduł EM2000 to odpowiedź na potrzeby tego rynku.