News

Ilme to jeden z wiodących dostawców rozwiązań do aplikacji przemysłowych. Szeroki wybór komponentów elektromechanicznych i elektronicznych to główny atut tego producenta. Projektanci firmy Ilme nie osiadają jednak na laurach i prezentują nowe, jeszcze lepsze produkty, pośród których znajduje się złącze CQ4 02.

Globalny lider w dziedzinie pamięci przemysłowej, firma Apacer, posiada szeroką ofertę komponentów do różnych zastosowań. Jednym z nowszych rozwiązań tego producenta jest pamięć SV250 SSD, wykonana w technologii 3D TLC. Produkt ten łączy zarówno wysoką wydajność, jak i odporność na działanie szkodliwych warunków.

Podczas targów MWC Shanghai 2019, lider na rynku komunikacji bezprzewodowej oraz komponentów nawigacyjnych – firma Quectel Wireless Solutions – zaprezentowała nowy, jeszcze dokładniejszy moduł GNSS – LC79D, który działa w trybie Dual-Band.

Włoska firma Ilme, która jest producentem wysokiej klasy złącz przemysłowych, stale rozwija swoją ofertę, pracując nad coraz to nowszymi rozwiązaniami. Nowe, modułowe złącza Ilme MIXO SQUICH stanowią odpowiedź na aktualne rynkowe trendy.

Espressif posiada szeroki wybór modułów, mikrokontrolerów oraz zestawów startowych, które współpracują z oprogramowaniem największych, globalnych dostawców. Pośród oficjalnych partnerów firmy Espressif znajduje się Microsoft, dzięki czemu zestaw startowy ESP32-Azure IoT Kit zyskał kompatybilność z architekturą IoT Plug and Play.

Firma Seoul Semiconductor przyzwyczaiła nas do tego, iż jest liderem w wprowadzaniu przełomowych rozwiązań na polu oświetlenia LED. Jedną z takich technologii tego producenta jest SunLike.

SoMLabs to producent rozwiązań typu Embedded. Jego oferta obejmuje komputery System-on-Module, oparte na nich zestawy rozwojowy oraz kompatybilne płytki bazowe. Jednym z nowszych rozwiązań firmy SoMLabs jest komputer VisionSOM-RT.

Anderson Power Product to firma o ugruntowanej pozycji na rynku złącz wysokoprądowych. Szeroka oferta producenta obejmuje komponenty do różnego typu aplikacji. Wśród nich niedawno zagościły złącza z serii SB Smart, opracowane z myślą o nowych, inteligentnych rozwiązań.

Espressif posiada rozległą ofertę komponentów transmisyjnych do szerokiej gamy aplikacji. Wysoka wydajność, przy zachowaniu niskiego poboru energii, to jeden z atutów rozwiązań tego producenta. Jednym z nowych produktów, który doskonale wpisuje się w tę zasadę, jest SoC ESP32-S2.

Apacer należy do czołówki producentów pamięci, przeznaczonych zarówno na rynek konsumencki jak i przemysłowy. Szeroka gama rozwiązań jest w stanie sprostać wymaganiom wielu, w tym bardzo zaawansowanym aplikacjom. Jednym z nowych produktów firmy Apacer są moduły DDR4, przystosowane do stosowania w przemyśle.