Aktualności

Niemiecki producent osprzętu kablowego, firma Pflitsch, posiada szereg produktów do najbardziej wymagających aplikacji (np. o certyfikacji ATEX lub Hygenic dla przemysłu spożywczego). Pośród nich znajdują się dławnice kablowe Blueglobe TRI o zwiększonej odporności na ogień.

Trzy lata temu firma Glary Power Technology zaprezentowała przetwornice 125W E32, która była w stanie pracować przez osiem godzin pod pełnym obciążeniem, nie wykazując przy tym oznak przegrzania. W zeszłym roku producent pokonał bariery, które sam uprzednio wyznaczył, wypuszczając nową linię produktów E08, która jest w stanie wytworzyć ponad trzy razy więcej mocy wyjściowej, pracując w ekstremalnych warunkach.

Khatod, włoski producent komponentów oświetleniowych zaprezentował nowy model soczewek, przeznaczony do oświetlenia LED o krótkim zasięgu. Rozwiązanie to należy do grupy produktów niskiego profilu.

Quectel Wireless Solutions to globalny lider na rynku rozwiązań IoT. Firma ta jest dostawcą specjalistycznych rozwiązań bezprzewodowych, dedykowanych do transmisji danych za pomocą stacji bazowych. Producent zdecydował się powiększyć swoją ofertę, dodając do niej nową rodzinę modułów LPWA (Low Power Wide Area).

Włoski producent złącz przemysłowych, firma Ilme, przygotował nowe produkty, które łączą solidną i przemyślaną konstrukcję. MIXO 100A to modułowe złącze, dostępne w pojedynczej wersji. Tego typu rozwiązanie umożliwia połączenia wysokiej mocy przy zachowaniu niewielkich rozmiarów.

Variscite, producent komputerów typu System-on-Module, poszerza swoją ofertę o nowe, wydajne produkty, które będą oparte o architekturę i.MX 8X. Nowa linia SoMów obejmuje kilka wariantów komputerów, które różnią się zastosowanym procesorem: i.MX 8QuadXPlus, 8DualXPlus lub 8DualX. Produkty te oparte są na rozwiązaniach Cortex-A35 oraz Cortex-M4F (koprocesorach czasu rzeczywistego).

Tibbo, producent specjalistycznych komponentów elektronicznych, posiada szeroką ofertę komponentów do aplikacji przemysłowych. Obok kontrolerów i wielu innych rozwiązań z dziedziny IoT, firma ta posiada także serię czujników środowiskowych, które mogą mierzyć między innymi takie wartości, jak temperatura czy wilgotność powietrza.

Firma Degson posiada szeroki wybór komponentów do różnych aplikacji. Głównym obszarem działalności producenta są złącza typu terminal block, które są stosowane w różnych aplikacjach. Pośród nich znajdują się między innymi komponenty do rozwiązań oświetleniowych. Nowym produktem tego typu są złącza DG221.

Włoska firma Khatod posiada duże doświadczenie w projektowaniu zaawansowanych soczewek, reflektorów oraz innych akcesoriów do oświetlenia LED. Rozległy asortyment producenta obejmuje zróżnicowane komponenty, pośród których znajdują między innymi nowe soczewki PL1672.

W odpowiedzi na wzrost znaczenia transmisji danych w przemyśle, firma Apacer, która jest jednym z czołowych producentów pamięci, zaprezentowała miniaturową pamięć Micro SSD, wykonaną w technologii 3D NAND. SV170-µSSD jest przełomowym produktem, ponieważ integruje w jednym, niewielkim chipie zarówno kontroler, jak i pamięć flash.