News

WS1102 to najnowszy produkt firmy Tibbo, doświadczonego dostawcy kontrolerów szeregowych do przemysłowych zastosowań. Rozwiązanie tego tajwańskiego producenta oferuje nie tylko obsługę uniwersalnych portów RS232/422/485, lecz także bezprzewodową łączność Wi-Fi oraz Bluetooth Low Energy.

Espressif posiada szerokie portfolio produktowe w dziedzinie chipów i modułów transmisyjnych, zgodnych ze standardami WiFi oraz Bluetooth. Producent ten zapewnia rozwiązania do wielu aplikacji, w tym Internet-of-Things, a jednym z jej najnowszych propozycji jest MCU ESP32-C3.

Soyter Components posiada doświadczenie nie tylko w dystrybucji komponentów elektronicznych i elektromechanicznych, lecz również ich integracji. Naszą wiedzę zbudowaliśmy w oparciu o wiele różnych projektów, zrealizowanych z użyciem najlepszych komponentów, globalnych dostawców. Tym razem chcemy pochwalić się integracją zestawu startowego VisionSTK-8Mmini firmy SomLabs z obudową Bopli.

Pragniemy serdecznie zaprosić na webinarium, poświęcone komputerom typu system-on-module, opartym na procesorach i.MX8M Mini firmy NXP. Spotkanie organizuje nasz partner, firma SoMLabs, która jest doświadczonym producentem rozwiązań Embedded oraz NXP, dostawca zaawansowanych procesorów.

Włoski producent komponentów przemysłowych - firma Ilme - słynie z wysokiej jakości złącz, wkładów oraz kontaktów, stosowanych w wielu różnych aplikacjach (np. kolejowych czy ATEX). Obok dotychczasowych produktów, w ofercie dostawcy zagościły wytrzymałe obudowy aluminiowe, przeznaczone do wymagających zastosowań przemysłowych.

Rak Wireless to producent rozwiązań do transmisji typu LoRaWAN, który posiada szeroki wybór komponentów, w tym do testowania oraz rozwoju aplikacji. Jednym z najnowszych produktów tego dostawcy jest koncentrator RAK7246, bazujący na płytce rozszerzeń RAK2246 oraz komputerze Raspberry Pi.

Anderson Power Products, jako jeden z najbardziej znaczących producentów złącz silnoprądowych, dysponuje szeroką ofertą komponentów do wielu różnych aplikacji. Pośród firm, które czerpią z doświadczeń APP, są nie tylko producenci ciężkich rozwiązań przemysłowych, lecz także producenci elektrycznych hulajnóg czy rowerów, które cieszą się obecnie dużą popularnością.

Polski producent komputerów embedded - firma SoMLabs – wprowadziła do sprzedaży kolejny moduł SoM (System-on Module) o nazwie VisionSOM-8Mmini. Jest to nowoczesny komputer multimedialny wyposażony w bogato wyposażony mikroprocesor i.MX8Mmini, dzięki czemu sprawdzi się on w szczególnie wymagających aplikacjach.

Serdecznie zapraszamy na nasze kolejne webinarium, które poświęcone będzie wyświetlaczom, obudowom oraz technicznym aspektom budowania urządzeń (np. paneli HMI). Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody!

Degson posiada szeroką gamę produktów elektronicznych i elektromechanicznych do wielu różnych aplikacji. Wśród nich są także złącza zaciskowe typu terminal block, które można zamocować bezpośrednio na szynie DIN.