News

A man in a yellow protective helmet holds smartphone

Firma Quectel uruchomiła usługę Connectivity-as-a-Service. Od teraz jedno zintegrowane środowisko biznesowe ułatwia wdrażanie i rozwijanie aplikacji IoT. W połączeniu z modułami i antenami producent buduje spójne i kompleksowe otoczenie ułatwiające pracę nad projektami Internetu Rzeczy. Swoim obszarem usługa obejmuje już ponad 190 krajów. Pozwala tworzyć globalne aplikacje i znacznie przyspiesza ich komercjalizację.

WS1102 to najnowszy produkt firmy Tibbo, doświadczonego dostawcy kontrolerów szeregowych do przemysłowych zastosowań. Rozwiązanie tego tajwańskiego producenta oferuje nie tylko obsługę uniwersalnych portów RS232/422/485, lecz także bezprzewodową łączność Wi-Fi oraz Bluetooth Low Energy.

Espressif posiada szerokie portfolio produktowe w dziedzinie chipów i modułów transmisyjnych, zgodnych ze standardami WiFi oraz Bluetooth. Producent ten zapewnia rozwiązania do wielu aplikacji, w tym Internet-of-Things, a jednym z jej najnowszych propozycji jest MCU ESP32-C3.

Soyter Components posiada doświadczenie nie tylko w dystrybucji komponentów elektronicznych i elektromechanicznych, lecz również ich integracji. Naszą wiedzę zbudowaliśmy w oparciu o wiele różnych projektów, zrealizowanych z użyciem najlepszych komponentów, globalnych dostawców. Tym razem chcemy pochwalić się integracją zestawu startowego VisionSTK-8Mmini firmy SomLabs z obudową Bopli.

Pragniemy serdecznie zaprosić na webinarium, poświęcone komputerom typu system-on-module, opartym na procesorach i.MX8M Mini firmy NXP. Spotkanie organizuje nasz partner, firma SoMLabs, która jest doświadczonym producentem rozwiązań Embedded oraz NXP, dostawca zaawansowanych procesorów.

Włoski producent komponentów przemysłowych - firma Ilme - słynie z wysokiej jakości złącz, wkładów oraz kontaktów, stosowanych w wielu różnych aplikacjach (np. kolejowych czy ATEX). Obok dotychczasowych produktów, w ofercie dostawcy zagościły wytrzymałe obudowy aluminiowe, przeznaczone do wymagających zastosowań przemysłowych.

Rak Wireless to producent rozwiązań do transmisji typu LoRaWAN, który posiada szeroki wybór komponentów, w tym do testowania oraz rozwoju aplikacji. Jednym z najnowszych produktów tego dostawcy jest koncentrator RAK7246, bazujący na płytce rozszerzeń RAK2246 oraz komputerze Raspberry Pi.

Anderson Power Products, jako jeden z najbardziej znaczących producentów złącz silnoprądowych, dysponuje szeroką ofertą komponentów do wielu różnych aplikacji. Pośród firm, które czerpią z doświadczeń APP, są nie tylko producenci ciężkich rozwiązań przemysłowych, lecz także producenci elektrycznych hulajnóg czy rowerów, które cieszą się obecnie dużą popularnością.

Polski producent komputerów embedded - firma SoMLabs – wprowadziła do sprzedaży kolejny moduł SoM (System-on Module) o nazwie VisionSOM-8Mmini. Jest to nowoczesny komputer multimedialny wyposażony w bogato wyposażony mikroprocesor i.MX8Mmini, dzięki czemu sprawdzi się on w szczególnie wymagających aplikacjach.

Serdecznie zapraszamy na nasze kolejne webinarium, które poświęcone będzie wyświetlaczom, obudowom oraz technicznym aspektom budowania urządzeń (np. paneli HMI). Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody!