Espressif ESP32-WROOM-32U - moduł WiFi i Bluetooth

WIFI + BLE module (UFL)

Indeks katalogowy: 014885

Moduł ESP32-WROOM-32U uznanej marki Espressif to wyjątkowy produkt, który obsługuje zarówno komunikację WiFi, jak i Bluetooth Dual Band.
  • Dostawa: od 19,00 zł
20,91 zł / szt, 17,00 zł + 23% VAT

Produkty powiązane

Brak produktów

Opis

Azjatycka firma Espressif specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy modułów do obsługi komunikacji bezprzewodowej WiFi, jak i Bluetooth. Jednym z jej wyjątkowych produktów jest ESP32-WROOM-32U. Komponent ten został wyposażony w dwurdzeniowy chip ESP32-D0WD, który dba o odpowiedni przepływ danych. Poszczególne rdzenie mogą działać w częstotliwości od 80 do 240 MHz.

Element obsługuje zarówno klasyczne połączenie Bluetooth, jak i Low Energy. Warto dodać, że ESP32-WROOM-32U pobiera niezwykle małą ilość energii w czasie spoczynku. Wymagany prąd wynosi wtedy jedynie 5 uA.

Moduł może zostać połączony z wieloma urządzeniami peryferyjnymi, jak gniazda kart pamięci, ethernet czy szereg różnego typu sensorów. Co najważniejsze, element ten może zostać wyposażony w zewnętrzną antenę. Jest on także kompatybilny ze swoim pierwowzorem, czyli elementem ESP32-WROOM-32D.

Specyfikacja

Cechy

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy