Espressif ESP-WROOM-32 - moduł WiFi i Bluetooth

Moduł WiFi z Bluetooth i Bluetooth LE

Numer katalogowy: 013128

WROOM-32 to moduł WiFi/Bluetooth/Bluetooth LE, który może być zastosowany do prostych, oszczędnych aplikacji sieciowych, jak i do skomplikowanych zadań : kodowanie głosu, streaming i dekodowanie muzyki.
  • Dostawa: od 19,00 zł
18,45 zł / szt, 15,00 zł + 23% VAT

Produkty powiązane

Nie znaleziono produktów opowiadających zadanym kryteriom

Opis

Espressif WROOM-32 – moduł WiFi z bluetooth

ESP-WROOM32 to oficjalny moduł producenta układu ESP32 oparty na tym chipset'cie, w pełni certyfikowany (CE,FCC,Wi-Fi Alliance, Bluetooth Alliance), z legalnie wykupionym MAC adresem, wyposażony w dostrojoną antenę oraz ekran EMC.

W przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań na rynku, moduł gwarantuje długi czas życia produktu (10-12 lat dostępności), a także stabilność firmware'u oraz BOMu.

WROOM-32  może być zastosowany do prostych, oszczędnych aplikacji sieciowych, jak i do skomplikowanych zadań : kodowanie głosu, streaming i dekodowanie muzyki.

Sercem modułu jest dwu-rdzeniowy procesor, gdzie rdzenie mogą być oddzielne kontrolowane a ich taktowanie może być skalowane od 80 MHz do 240MHz. WROOM-32 posiada interfejsy : SD card interface, Ethernet, high speed SDIO/SPI, UART, I2S and I2C.

 

Cechy

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy