Quectel EC25-E-TE-A moduł LTE cat.4

LTE modem cat.4

Numer katalogowy: GSM000118

Quectel EC25-E moduł LTE cat.4 to moduł najnowszej serii, potrafiący pobierać dane z sieci czwartej generacji z prędkością nawet 150 Mbps. Przesył danych może odbywać się z szybkością 50 Mbps.
  • Dostawa: od 19,00 zł
404,67 zł / szt, 329,00 zł + 23% VAT

Produkty powiązane

Nie znaleziono produktów opowiadających zadanym kryteriom

Opis

Quectel EC25 moduł LTE cat.4 to moduł najnowszej serii, potrafiący pobierać dane z sieci czwartej generacji z prędkością nawet 150 Mbps. Przesył danych może odbywać się z szybkością 50 Mbps. Wielosystemowy odbiornik GNSS. Moduł na standardowej płytce miniPCIe pozwala na szybką integrację w urządzeniu wyposażonym w odpowiednie złącze.

 

Wielką zaletą Quectel EC25 jest wsteczna kompatybilność ze starszymi technologiami UMTS/HSPA+ oraz GPRS/EDGE. Starsze technologie nie gwarantują tak dobrych parametrów, lecz dają dużo lepsze pokrycie przestrzenne. W razie braku sygnału LTE, moduł potrafi automatycznie przełączyć się na inną, dostępną technologię.

 

Dodatkowym atutem nowej serii modułów jest obecność odbiornika sygnału GNSS. Ten system nawigacji znajduje się na razie we wczesnym stadium rozwoju i korzysta z istniejącej infrastruktury satelitarnej GPS Navstar i rosyjskiego systemu GLONASS. Kolejna wersja tego globalnego systemu ma uzyskać lepsze parametry niż popularny GPS, dzięki wykorzystaniu systemów amerykańskich, rosyjskich oraz europejskiego programu Galileo.

 

Quectel EC25 napędza mikrokontroler z rdzeniem ARM Cortex-A7, taktowany częstotliwością 1,2 GHz, co zapewni modułowi wydajną pracę, przy rozsądnym zużyciu energii. Moduł jak zwykle zamknięto w wygodnej obudowie LCC

 

Płytka jest przeznaczona do zestawu ewaluacyjnego EVB-KIT

 


 

Cechy

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy