MIXO Gigabit – wytrzymałe złącze do połączeń o wysokiej przepustowości

2018-10-11

Włoska firma Ilme, która słynie z wysokiej jakości złącz przemysłowych, posiada w swojej ofercie rozwiązania, znakomicie nadające się do aplikacji Heavy Duty. Wśród złączy przeznaczonych do szybkiej transmisji dużej ilości danych można wyróżnić min. nowe złącze MIXO Gigabit.

MIXO Gigabit to kompaktowe, ekranowane złącze o dużej odporności mechanicznej, gwarantujące stabilną i bezpieczną transmisję danych. Z powodzeniem można stosować go w aplikacjach, które stawiają wymogi Cat. 6A, jak na przykład przemysł kolejowy, energetyczny (w tym elektrownie wiatrowe).

Złącze firmy Ilme ma ekran ze stopu cynku, co skutecznie niweluje działanie promieniowania EMC, a co za tym idzie, gwarantuje wysoką jakość przesyłanego sygnału. MIXO Gigabit może być używane w połączeniu z innymi modularnymi złączami z serii Ilme MIXO, dzięki czemu można je z powodzeniem stosować w przypadku wielu przemysłowych aplikacji.

Moduł Gigabit należy wyposażyć w pozłacane kontakty 5A z serii CI oraz zaciski kablowe, które z kolei są dostępne w trzech wariantach (na kable o różnej średnicy).