Szybkie kategorie

Aktualności

MC90 to nowy produkt, opracowany przez specjalistów firmy Quectel. Ten czterozakresowy moduł obsługuje zarówno technologię GPRS oraz GPS/GNSS. To jednak nie wszystko, gdyż producent zdecydował się na implementację łączności WiFi, co dodatkowo poprawia funkcjonalność komponentu.

Miesiąc temu uczestniczyliśmy w szczególnym programie promocyjnym firmy Pflitsch, czyli Pflitsch On Tour. Nasi handlowcy mogli zaprezentować na żywo, jak wyglądają próbki najnowszych produktów z oferty niemieckiego producenta oraz na czym polegają ich przewagi. Odwiedziliśmy wielu obecnych partnerów biznesowych, lecz także podjęliśmy nowe kontakty, co dało nam okazję do rozszerzenia współpracy.

Specjalizujący się w złączach typu terminal block, producent komponentów elektronicznych Degson, poszerza główną gałąź swojej działalności i prezentuje dwurzędowe złącza terminal block DG24/DG44, które mogą być z powodzeniem stosowane w sterownikach PLC.

Aplikacje IoT opatrzone są zwykle dużą ilością sprzętu, sensorów, nadajników oraz odbiorników które zbierają i przetwarzają dane. Każde urządzenie tego typu wymaga stosownej obudowy, która sprosta specyficznym wymaganiom rozwiązań z sektora IoT. Nowa obudowa BoLink firmy Bopla jest idealną propozycją w tej kwestii.

Wartości dodane - Usługi dodatkowe