Kradex oferuje nowe, szczelne obudowy z serii ZP

2019-09-19

Kradex posiada szeroką ofertę obudów plastikowych, które znajdują zastosowanie w wielu przemysłowych aplikacjach. Producent ten, obok obudów na szynę DIN czy zwykłych obudów typu "puszka" posiada także szereg rozwiązań w zakresie produktów hermetycznych. Kradex odświeżył niedawno swój asortyment, pokazując nowe, szczelne obudowy z serii ZP.

Obudowy firmy Kradex z serii ZP przeznaczone są do wszystkich aplikacji, które narażone są na szkodliwe działanie zewnętrznych czynników atmosferycznych, w związku z czym wymagają hermetycznego zamknięcia. Rozwiązania polskiego producenta zapewniają wysoki stopień ochrony przez tymi czynnikami oraz są dostępne w różnych wersja materiałowych. Dostępne są wersje z tworzywa sztucznego ABS, poliwęglanu (PC) oraz warianty mieszane z przeźroczystą lub nieprzeźroczystą pokrywą. Obydwie części obudowy skręcane są niewypadającymi śrubami M3, co ułatwia ich składanie. W słupkach montażowych, zamiast śrubek istnieje możliwość zainstalowania mosiężnych tulejek. W zależności od potrzeb, można wybierać spośród różnych wariantów (obudowy z zalewaną uszczelką, wersje z zapadem na klawiaturę lub znakowanie).

Obudowy hermetyczne Kradex

Obudowy hermetyczne z serii ZP mogą zostać wyposażone w szereg akcesoriów, takich jak specjalne zawiasy, szyny lub płytki montażowe. Dzięki temu można w prosty sposób rozszerzyć funkcjonalność dowolnej obudowy z linii ZP, tym samym przystosowując ją do wymagań większej ilości aplikacji.

Akcesoria Zawiasy

Check the internet connection