Inżynier Aplikacyjny – koordynowanie projektów elektronicznych klientów – produkty wireless

Miejsce pracy: Warszawa

Opis Stanowiska

• dobór odpowiedniego rozwiązania technicznego i funkcjonalnego w zakresie rozwiązań bezprzewodowych (głównie w oparciu o produkty Wi-Fi i Bluetooth firmy Espressif) oraz wyświetlaczy
• prezentacja funkcjonalności oraz cech produktu, stanowiących przewagę konkurencyjną rozwiązania, a także jego wartość w danej aplikacji klienta
• praca związana ze wsparciem technicznym projektów klientów działających w obszarze IoT oraz m2m – włączając wprowadzenie klienta w podstawy projektowania urządzeń na produktach z portfolio Soyter i kolejno pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych
• testowanie najnowszych rozwiązań produktowych w ofercie firmy w celu zweryfikowania przydatności do konkretnych aplikacji
• rozwijanie kompetencji nie tylko w zakresie produktów Espressif, ale także modułów GSM (2G/3G/4G), GPS, ISM oraz komputerowych (system-on-module) dla Linux i Android
• reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek
• działania zgodne z polityką sprzedaży
• pomoc merytoryczna i praktyczna w zakresie wsparcia przy projektowaniu rozwiązania w oparciu o komponenty elektroniczne z portfolio produktowego  Soyter Components

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne – Politechnika lub inne uczelnie techniczne (mile widziani absolwenci kierunków związanych z elektroniką, mechatroniką oraz automatyką )
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej w j. angielskim
• umiejętności związane z programowaniem mikrokontrolerów oraz poprawnym projektowanie PCB
• mile widziana znajomość systemu operacyjnego Linux (dystrybucje embedded)
• doświadczenie związane z pracą na chipach/modułach ESP8266, ESP32, ESP-WROOM-02, ESP-WROOM-32 będzie dużym atutem
• łatwości w przekazywaniu specjalistycznej wiedzy
• samodzielność
• bardzo dobra organizacja pracy
• prawo jazdy kategorii B
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (nie jest wymagane)

Oferujemy

• ciekawą i pasjonującą pracę związaną z rynkiem nowych technologii w stabilnej firmie z silną pozycją na rynku
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
• szkolenia produktowe oraz techniczne w kraju i zagranicą
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• konkurencyjne wynagrodzenie
• narzędzia umożliwiające efektywną pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji – CV wraz z listem motywacyjnym na adres : praca@soyter.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "

Soyter Components z siedzibą k/Warszawy (Gmina Izabelin) od ponad 20lat jest jednym z wiodących dystrybutorów elementów elektronicznych i elektromechanicznych w Polsce. Zajmujemy czołowe miejsce wśród specjalistów w kwestii bezprzewodowych modułów komunikacyjnych w branży IoT, współpracując z największymi azjatyckim producentami tych podzespołów.