Espressif

ESP32

Espressif

Espressif to producent komponentów do transmisji bezprzewodowej WiFi, Bluetooth oraz WiFi+Bluetooth, które znajdują zastosowanie w takich dziedzinach, jak smart home, wearables, automatyka przemysłowa, opieka zdrowotna czy szeroko pojęta elektronika konsumencka.

Rozbudowane moduły ESP32 oraz pojedyncze chipy ESP8266 firmy Espressif, zasilają wiele profesjonalnych i komercyjnych aplikacji IoT. Przemysłowy zakres temperatur powoduje, że produkty te są powszechnie stosowane nawet w wymagających rozwiązaniach. Atutem tego producenta jest deklaracja dostępności, którą charakteryzują się jego produkty. Zależnie od modelu, klient może liczyć na 10 lub nawet 12 lat wsparcia. Komponenty Espressifa posiadają stosowne certyfikaty i spełniają normy (np. norma RED, związana z ułatwieniem badań oraz certyfikacji rozwiązań klienta), a także mają w pełni legalny MAC Address. Podzespoły marki Espressif napędzają zaawansowane urządzenia i są opatrzone przez producenta deklaracją niezmienności (Fixed-BoM).
ESP32

Charakterystyka produktów:

  • Chipy mogą być stosowane w rozwiązaniach zminiaturyzowanych oraz wysokowoluminowych.
  • Moduły zostały opracowane z myślą o maksymalnym uproszczeniu realizacji projektów (posiadają tor antenowy, niezbędne certyfikaty i podzespoły dodatkowe, a także możliwość instalacji ekranu).
  • Espressif posiada dwie podstawowe linie produktów: WiFi oraz WiFi+Bluetooth.
  • Układy mogą być w pełni programowane, zupełnie jak mikroprocesory (C, Free RTOS, Lua).
  • Komponenty umożliwiają budowę sieci typu MESH.

Obsługiwane standardy:

ESP-NOW ESP-MESH ESP-TOUCH


Sprawdź teraz! Zestawy startowe, jak i moduły są dostępne w magazynie, zatem zamówienia realizowane są w błyskawicznym tempie. Nie czekaj, zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz komponenty do swojego projektu!