EDAC

EDAC to kanadyjski producent złącz interfejsowych. Początki jego działalności przypadają na rok 1966, natomiast dziedziny, w których przodował, to złącza kart oraz złącza panelowe. Pomimo bogatej tradycji, firma ciągle rozwija się i śmiało patrzy w przyszłość, wprowadzając coraz to nowsze produkty oraz serie.

Kanadyjska firma stanowi pierwszy wybór w dziedzinie specjalnych złącz. Producent może opracować dowolny produkt, zgodnie z życzeniem klienta, zachowując przy tym wysoką jakość produktu końcowego. Wykwalifikowany zespół projektantów z Toronto odpowiada za przygotowanie odpowiednich rozwiązań wprost z dostarczonych przez klienta rysunków. Jest to ogromny atut, który daje firmie przewagę nad wieloma rozwiązaniami konkurencji.
Na przestrzeni 45 lat rozwoju, firma EDAC znacznie rozwinęła swój asortyment i wzbogaciła go o takie komponenty, jak złącza USB, HDMI, D-Sub, RJ45, FireWire i wiele więcej. Dla wyjątkowych aplikacji, które są narażone na działanie szczególnie niekorzystnych warunków atmosferycznych, specjaliści firmy EDAC opracowali specjalne złącza wodoszczelne. Tak rozbudowana oferta powoduje, że niezależnie od stopnia zaawansowania aplikacji, każdy klient może znaleźć coś dla siebie.

Jednym z atutów firmy EDAC jest także szybki czas realizacji zamówień, także tych, które powstały według indywidualnego projektu klienta. Z komponentów kanadyjskiego producenta korzystają przedsiębiorstwa na całym świecie, co dodatkowo stanowi potwierdzenie jej kompetencji. Dziedziny, w których znajdują one zastosowanie to między innymi komunikacja bezprzewodowa, urządzenia medyczne, przemysł motoryzacyjny, sieci przewodowe i bezprzewodowe lub oświetlenie.
Pokaż wyniki (0)
EDAC

Skontaktuj się z nami!

Nie widzisz produktów w kategorii EDAC? To nie problem!