Diody LED do aplikacji Horticulture

2018-11-21

Południowokoreański producent diod LED, firma Seoul Semiconductor Co Ltd, potwierdza, że jego najnowsza seria diod LED Horticultural czyni go jedynym producentem LED-ów, który jest w stanie dostarczyć projektantom oświetlenia kompletny wybór źródeł światła.

Nowa seria diod Horticultural firmy Seoul Semiconductor emituje światło o bardzo szerokim spektrum, zarówno w różnych pasmach ultrafioletu (UV-A, UV-B i UV-C), jak i w dalekiej czerwieni (700–800 nm). Rozszerzenie zakresu emitowanego światła poza pasmo widzialne sprawiło, że projektanci instalacji na potrzeby upraw roślin w zamkniętych pomieszczeniach mają teraz nowe narzędzia, umożliwiające optymalną konfigurację zestawu naświetlającego.

Nowe diody, zaprojektowane pod kątem uprawiania roślin i emitujące światło w pasmach UV-A, UV-B i UV-C, są dostępne również w wersjach o dużej mocy. W przypadku diod średniej mocy, Seoul Semiconductor, oprócz diod świecących w podstawowych długościach fal ma również diody białe, w tym wykorzystujące technologię SunLike.

Grupy produktów:

  • Diody mocy 3535 Horticulture
  • Diody w technologii SunLike (3030 + COB) oraz diody 3528