Bernic prezentuje obudowę na szynę DIN do aplikacji IoT

2018-10-30

Dynamiczny rozwój sektora IoT powoduje, że coraz szersze grono producentów prezentuje swoje propozycje dla tego typu aplikacji. Jedną z takich firm jest dostawca wysokiej jakości obudów na szynę DIN, duńska firma Bernic.

Projektanci firmy Bernic opracowali obudowę na szynę DIN do aplikacji IoT, takich jak na przykład inteligentne urządzenia pomiarowe. Obudowa firmy Bernic może być wyposażona w szereg różnych złącz. Ponadto, występuje ona w dwóch wariantach: z kratką wentylacyjną oraz bez niej. Dzięki temu istnieje możliwość dostosowania produktu do wymagań konkretnego projektu.

Pakiet obudów do aplikacji IoT obejmuje cztery warianty, które różnią się szerokością: 2, 4, 6 lub 9 modułów. Obudowy te wchodzą w skład serii M36 DIN-rail i mogą być stosowane także w połączeniu z przełącznikami oświetleniowymi, przekaźnikami lub z rozwiązaniami z zakresu automatyki przemysłowej.

Konstrukcja obudów powoduje, że dzięki zatrzaskom można je w prosty sposób zainstalować na szynie DIN. Istnieje możliwość instalacji płytek PCB poziomo oraz pionowo. Górna część obudowy ma szary kolor (RAL 7035 – Lexan), natomiast podstawa czarny (9005 – Noryl). Klasa palności produktu to UL94-V0.