Tłumaczenie

 

Newsbox

Na wniosek klientów BOPLA dodaje do swojej oferty kolejne, większe rozmiary.
Znane moduły Wi-Fi firmy Espressif właśnie doczekały się kolejnego istotnego aspektu zachęcającego do ich zakupu – świetnie opracowanego przewodnika dla początkujących użytkowników.
Nowy, dynamicznie dostosowujący się do warunków sposób przesyłania danych zapewni lepsze wykorzystanie energii i większą skuteczność transmisji.
Jeśli ktoś nie wierzył w postęp miniaturyzacji, to DART-SD410 stanowi dowód na jego olbrzymie tempo...
Nowe układy z serii CMX będą miały zdolność nadawania w kanale o szerokości 12,5 kHz z szybkością do 9600 bps.

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach? Zapisz się na nasz newsletter!

Jesteś tutaj

Tibbo

Modułowe interfejsy Ethernet/WiFi

Firma Tibbo Technology jest producentem sieciowych (Ethernet i WiFi) modułów interfejsowych, których wyróżnikiem na rynku jest możliwość ich programowania w nieco zmodyfikowanym w stosunku do standardu języku Basic (Tibbo Basic).
Najprostszą funkcją realizowaną przez moduły sieciowe firmy Tibbo jest dwukierunkowa konwersja protokołów Ethernet<->UART (w zależności od modelu TTL lub RS232). Dzięki liniom I/O dostępnym „na zewnątrz” modułów oraz możliwości wykonywania przez nie programów napisanych przez użytkownika, funkcjonalność modułów jest praktycznie nieograniczona.
W ofercie Tibbo Technology znajduje się szeroka gama modułów sieciowych oraz kompletnych konwerterów protokołów, w wersjach programowanych oraz o ustalonej funkcjonalności (więcej). Nowością w ofercie Tibbo Technology jest sterownik PLC programowany w języku Tibbo Basic, którego budowę sprzętową można modyfikować w zależności od bieżących wymagań (więcej).
Konstruktorzy stosujący w swoich opracowaniach moduły sieciowe oferowane przez Tibbo Technology mogą korzystać z dostępnego bezpłatnie środowiska projektowego (o nazwie TIDE) zintegrowanego z kompilatorem języka Basic (więcej).

Strona internetowa producenta: http://www.tibbo.com

Kategorie produktów: 

Nazwa użytkownika

Nowości

Minimalizacja i optymalizacja energetyczna to dwie kluczowe kwestie, z którymi mierzą się producenci oświetlenia LED. Poprzez produkty takie jak pakiety Acrich MJT, firma Seoul Semiconductors udowadnia, że jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu na tym polu.
Włoski producent listw zaciskowych, gniazd i złączy wprowadza coraz więcej ulepszeń do swoich produktów.
ESP8089 świetnie sprawdzi się w urządzeniach działających z wykorzystaniem systemów operacyjnych takich jak Linux czy Android.
Czujniki BE-A firmy Panasonic znajdą zastosowanie w laboratoriach, fabrykach a także służbie zdrowia…
Nowe czytniki oferowane przez PROMAG zaprojektowano przede wszystkim z myślą o identyfikacji kierowcy lub pasażera pojazdów użytkowych.