Tłumaczenie

 

Newsbox

Nowe układy z serii CMX będą miały zdolność nadawania w kanale o szerokości 12,5 kHz z szybkością do 9600 bps.
FTDI oferuje układ klasy HID, który zostanie rozpoznany i obsłużony przez większość systemów operacyjnych.
Diody produkowane w technologii PI-LED mogą emitować światło o bardzo szerokim spektrum temperatury barwowej…
Moduły z serii EC25 pobierają dane z sieci czwartej generacji z szybkością do 150 Mbps.
Nowa gotowa brama sieciowa wielokrotnie umożliwia łatwe połączenie sieci IQRF z siecią Ethernet.

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach? Zapisz się na nasz newsletter!

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: qb988 w include() (linia 1 z /home/klient.dhosting.pl/soyter/www/sites/all/modules/eu-cookie-compliance/theme/eu-cookie-compliance-popup-agreed.tpl.php).

Jesteś tutaj

Quectel

Moduły GSM/GPRS/UMTS i GPS

Firma Quectel jest renomowanym producentem modułów GPS, A-GPS i GSM/GPRS/UMTS w wersjach OEM. Moduły zapewniają niezbędną w aplikacjach m2m niezawodność i stabilność działania, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej do obecnych na rynku modułów ceny.

Odbiorniki GPS produkowane przez firmę Quectel charakteryzują się doskonałymi parametrami użytkowymi, niewielkim poborem mocy, możliwością pracy w rybie A-GPS, mogą także pracować w szerokim zakresie temperatur otoczenia. Odbiorniki GPS firmy Quectel obsługują dwa protokoły wymiany danych: NMEA0183 oraz natywny protokół firmy Quectel o nazwie PMTK. Komunikacja odbiorników z otoczeniem jest możliwa za pomocą interfejsów UART i USB.

Produkowane przez Quectela moduły GSM/GPRS są przystosowane do pracy w czterech pasmach (850/900/1800/1900 MHz), wyposażono je w programowe stosy PPP i TCP/IP. Są przystosowane do obsługi transferu danych GPRS w klasach 8, 10 i 12 (do 85,6 kb/s), obsługują także protokół CSD (transfer danych z prędkością do 14,4 kb/s). Sterowanie pracą modułów jest możliwe za pomocą poleceń AT+, przy czym jednostki centralne modułów są przystosowane do jednoczesnej obsługi do czterech kanałów wymiany danych (zgodnie z GSM07.10).

Moduły oferowane przez firmę Quectel są zgodne mechanicznie i elektrycznie ze standardami przemysłowymi, co pozwala na ich wygodne stosowanie jako rozwiązań alternatywnych dla obecnie popularnych na rynku.

Strona internetowa producenta: http://www.quectel.com

Kategorie produktów: 

Nazwa użytkownika

Nowości

Czujniki BE-A firmy Panasonic znajdą zastosowanie w laboratoriach, fabrykach a także służbie zdrowia…
Nowe czytniki oferowane przez PROMAG zaprojektowano przede wszystkim z myślą o identyfikacji kierowcy lub pasażera pojazdów użytkowych.
Nowa wersja Acrich MJT 5630D+ dzięki wykorzystaniu technologii MJT pozwoliła ustanowić nowy rekord wydajności świetlnej.
Tensometry z serii FSA są w pełni skalibrowane i są w stanie kompensować wpływ wahania temperatury na wynik pomiaru.
Dzięki zewnętrznemu modułowi, nie najnowsze już urządzenia uzyskały możliwość połączenia z Internetem…