Aktualności

Bopla posiada szeroką ofertę obudów do elektroniki, które charakteryzują się wysoką jakością zastosowanych materiałów oraz precyzją wykonania. Obok modeli odlewanych pod ciśnieniem, znajdują się także linie obudów z profili aluminiowych. Wśród nich znajduje się seria Alubos, która charakteryzuje się estetycznym wykonaniem.

Espressif posiada w swojej ofercie wiele produktów, które są certyfikowane oraz legitymują się niezmiennością podzespołów w bomie (Fixed-BoM). Najnowszym produktem tej firmy jest moduł typu SIP(System-in-Package), ESP32-PICO-D4.

Tibbo Technology to pionier w dziedzinie kontrolerów Serial-Over-IP. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwoliło jej stworzyć szeroką gamę produktów, które wykorzystywane są w wielu aplikacjach. Jedną z branż, na której działa tajwańskie przedsiębiorstwo, jest Internet-of-Things. Moduł EM2000 to odpowiedź na potrzeby tego rynku.

GNSS L96 uznanej firmy Quectel to moduł ze zintegrowaną anteną, który zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Odbiornik ten może pracować w trzech systemach nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo) jednocześnie, co gwarantuje precyzyjne wskazania.

Izraelski producent systemów Embedded - firma Variscite wprowadza nową odsłonę znanej linii produktów DART-6UL, tym samym dostosowując swoje portfolio do potrzeb dynamicznie rozwijającego się rynku urządzeń wbudowanych. Oferta firmy staje się jeszcze bardziej konkurencyjna.

Bernic to uznany, duński producent który zajmuje się produkcją wysokiej klasy komponentów przemysłowych, pośród których znajdują się między innymi wyspecjalizowane obudowy, dostosowane do montażu na szynie DIN.

Ilme - włoski producent komponentów elektromechanicznych posiada szeroką ofertę rozwiązań w tej dziedzinie. Obok standardowych rozwiązań, asortyment firmy obejmuje także wysoko wyspecjalizowane produkty, dostosowane do pracy w niezwykle trudnych warunkach. Pośród nich znajduje się seria obudów do złącz przemysłowych E-Xtreme.

Globalny lider na rynku komponentów do transmisji bezprzewodowej Quectel Wireless Solutions oferuje szereg rozwiązań w dziedzinie komunikacji GSM. Pośród tych najbardziej zaawansowanych produktów zajął miejsce nowy moduł Quectel LTE SC60 Smart Module.

Khatod może pochwalić się bogatą ofertą produktów z dziedziny oświetlenia LED. Pośród nich znajdują się także rozwiązania, które opracowano z myślą o zaawansowanych zastosowaniach architektonicznych oraz dekoracyjnych. Mowa tu o wyjątkowej serii Linea, która w zależności od potrzeb oferuje różne strumienie liniowego oświetlenia.

Automatyka przemysłowa w wielu dziedzinach stawia specyficzne wymagania. Nic w tym dziwnego, w końcu produkcja pewnych produktów, takich jak leki czy wysoko przetworzona żywność, może mieć miejsce wyłącznie w specyficznych warunkach. Warto dodać, że dzięki zastosowanym materiałom dezynfekcja higienicznych elementów może zostać przeprowadzona z użyciem silnych, przemysłowych detergentów. Największe, uznane w świecie przemysłu marki, takie jak Ilme, Pflitsch czy Flexa, posiadają specjalną ofertę dla takich zastosowań, jak na przykład zakłady mięsne.