PLN
EUR
USD
 
English

Aktualności

Poznaj kompleksowe rozwiązania w dziedzinie złącz przemysłowych firmy Ilme.

2018-01-12

Ilme to przedsiębiorstwo rodem z Włoch, o historii sięgającej połowy dwudziestego wieku. Od samego początku swojej działalności stawiała ona na innowacyjne rozwiązania oraz oryginalne produkty. Branżą, w której instytucja ta święci szczególne tryumfy, są specjalne złącza przemysłowe.

Espressif prezentuje nowe moduły WiFi i Dual Band Bluetooth dla anten zewnętrznych

2018-01-05

Espressif to firma, która zajmuje się produkcją zaawansowanych modułów do łączności bezprzewodowej WiFi oraz Bluetooth. Prowadzi ona sukcesywną ekspansję na tych rynkach, prezentując kolejne, ciekawe produkty. Pośród nich znajdują się ESP32-WROOM-32U oraz ESP-WROOM-02U.

Oświetlenie nowej generacji od Seoul Semiconductor – diody SunLike

2018-01-04

Koreańska firma Seoul Semiconductor, która jest czołowym dostawcą rozwiązań z dziedziny oświetlenia LED, wprowadza rodzinę produktów SUNLIKE. Najnowsza technologia tworzenia barwy białej, pozwala na uzyskanie widma najbardziej zbliżonego do światła słonecznego.

Nowa jakość w dziedzinie IoT od Teko Enclosures – obudowy IO-TEK i SUI-TEK

2017-12-18

Nowe obudowy IO-TEK oraz SUI-TEK, stworzone przez uznaną, włoską markę Teko Enclosures to przemyślane produkty, zaprojektowane z myślą o dynamicznie rozwijającym się rynku IoT. Komponenty te charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością przy zachowaniu poręcznych rozmiarów.

Kompaktowe, wszechstronne moduły Quectel BC68 dają mnóstwo możliwości.

2017-12-13

Globalny dostawca rozwiązań w zakresie komunikacji bezprzewodowej Quectel zaprezentował rewolucyjny moduł BC68. Komponent ten charakteryzuje się kompaktową obudową, przez co doskonale sprawdzi się w przenośnych urządzeniach.

Dławnice Pflitsch o największym na rynku zakresie dławienia !

2017-10-24

Złożoność i różnorodność aplikacji związanych z przemysłowym okablowaniem jest przyczyną bardzo dużej ilości dostępnych komponentów. Sprawia to, że związane z tym procesy takie jak wybór rozwiązania, zamawianie, magazynowanie, w przypadku przepustów kablowych jest złożone i może być czasochłonne.

Nowy moduł Wi-Fi + Bluetooth z możliwością podłączenia anteny zewnętrznej

2017-09-08

ESP32-WROVER to moduł procesorowy z komunikacją bezprzewodową obsługujący Wi-Fi, Bluetooth klasyczny oraz Bluetooth Low Energy o bardzo rozbudowanej funkcjonalności. Pozwala to na zastosowanie go w bardzo wielu aplikacjach poczynając od sieci bezprzewodowych low-power, przez bardziej wymagające zadanie takie jak enkodowanie audio, streamowanie dźwięku i dekodowanie MP3.

Potężne rozwojowe narzędzie zapewniające realizacje HMI bez dodatkowego kodowania.

2017-04-13

Bridgetek  wypuścił  wersję V3 popularnego programu EVE Screen Designer, przez co jeszcze bardziej podniósł poprzeczkę wsparcia produktowego dla serii kontrolerów graficznych FTDI FT81x Embedded Video Engine (EVE).

Nowe 3 fazowe złącze Anderson power z serii SPEC Pak

2017-03-27

 

Anderson power products  zaprezentował nowe 5 kontaktowe złącze średniej mocy. 3 fazowe złącze AC to najnowszy dodatek do istniejącej linii SPEC Pak. Pomimo kompaktowych wymiarów, złącze posiada o 30% większe możliwości niż porównywalne złącza IEC 60309.

Seoul Semiconductor Europe przedstawia moduły LED oparte o technologię Wicop

2017-03-20

Monachium,  Niemcy - 2. Marca 2017, Firma Seoul Semiconductor Europe, europejski oddział Seoul Semiconductor Co., Ltd, światowy lider technologii LED, ogłosił dostępność rodziny modułów opartych o diody LED Wicop – diody LED nieposiadające obudowy.