PLN
EUR
USD
 
English

Aktualności

Potężne rozwojowe narzędzie zapewniające realizacje HMI bez dodatkowego kodowania.

2017-04-13

Bridgetek  wypuścił  wersję V3 popularnego programu EVE Screen Designer, przez co jeszcze bardziej podniósł poprzeczkę wsparcia produktowego dla serii kontrolerów graficznych FTDI FT81x Embedded Video Engine (EVE).

Nowe 3 fazowe złącze Anderson power z serii SPEC Pak

2017-03-27

 

Anderson power products  zaprezentował nowe 5 kontaktowe złącze średniej mocy. 3 fazowe złącze AC to najnowszy dodatek do istniejącej linii SPEC Pak. Pomimo kompaktowych wymiarów, złącze posiada o 30% większe możliwości niż porównywalne złącza IEC 60309.

Seoul Semiconductor Europe przedstawia moduły LED oparte o technologię Wicop

2017-03-20

Monachium,  Niemcy - 2. Marca 2017, Firma Seoul Semiconductor Europe, europejski oddział Seoul Semiconductor Co., Ltd, światowy lider technologii LED, ogłosił dostępność rodziny modułów opartych o diody LED Wicop – diody LED nieposiadające obudowy.

Quectel wprowadza do oferty pierwszy moduł LTE Cat-M1

2017-02-23

Quectel BG96  to nowy moduł z serii LTE Cat M1 (ze wsparciem także dla bardziej popularnego w Europie standardu Cat NB1), czyli moduł pracujący w najnowszych standardach komunikacji LTE dla IoT (3GPP Release 13). Główna zaleta Cat M1 i Cat NB1, to atrakcyjne cenowo wsparcie LTE dla aplikacji o niskim przesyle danych, co sprawia że jest to idealne rozwiązanie dla czujników czy urządzeń monitorujących wymagających minimalnego zużycia energii oraz pracujących na bateriach i akumulatorach

Nowa, ultra-odporna seria przetwornic od Glary

2017-02-07

Seria E32 firmy  Glary Power Technology została zaprojektowana dla urządzeń i wyposażenia pracującego pod ogromnymi obciążeniami takimi jak : duża wysokość, głęboka woda, niskie ciśnienie, duże przeciążenia, wstrząsy czy podwyższona temperatura.

Skuteczna ochrona wysokoprądowych złącz – nowość od Anderson Power Products

2017-01-30

Firma Anderson Power products wprowadziła na rynek specjalny ochraniacz na złącza z serii SB. Gruby, gumowy ochraniacz zapewnia dodatkową ochroną przed chemikaliami i promieniami UV. Złącza zyskują także dodatkową odporność na wode i kurzem, zwiększając stopień ochrony do IP64.

Tibbo LTTP3 z systemem Linuks - nowy projekt

2017-01-23

Projekt Tibbo Project System wkracza w całkiem nową fazę. Teraz podstawą do przyłączania bloków systemu jest płytka z procesorem Cortex-A8 taktowanym częstotliwością 1 GHz, na której bez problemu uruchomi się dystrybucję Linuksa.

ESP-WROVER-KIT najnowsza płytka rozwojowa do ESP32 od Espressif

2017-01-05

Espressif zaprezentował dedykowaną do ESP32 płytkę rozwojową ESP-WROVER-KIT. Płytka jest kompatybilna z modułami opartymi o układ ESP32 takimi jak np. ESP-WROOM-32 czy ESP-WROVER (WROOM-32 z dodatkowym chipem 32Mbit pSRAM oraz konektorem anteny). Nowa płytka posiada slot na kartę microSD oraz interfejs LCD, który wspiera wyświetlacze do 3.2 cala połączone przez SPI.

Nowa, rozbudowana wersja Cleo od FTDI

2017-01-04

Zestaw Cleo pozwala na bardzo szybkie prototypowanie urządzeń z ekranami dotykowymi TFT na dedykowanej do tego platformie sprzętowej, która jest ponadto kompatybilna z całą gamą dodatków i rozszerzeń Arduino. Do tej pory dostępna była tylko wersja Cleo35, przeznaczona do pracy z 3,5-calowymi wyświetlaczami. Oprócz obsługi aż 5-calowych ekranów, nowy układ Cleo50 posiada też wiele innych nowości.

Amotech prezentuje nowe anteny NFC i NFMI

2017-01-04

Standardy komunikacji bezprzewodowej bliskiej odległości zyskują coraz większą popularność. Południowokoreański producent właśnie uaktualnił portfolio swoich produktów ze szczególnym uwzględnieniem takiego typu komunikacji.